Sipariş mesajı yanlış kişiye gitti

ImOP

Decapat
Daha fazla  
Ben robotistandan okulda yaptığım mini sumo robot projesi için tekerlek sipariş ettim. Babaannemin Ziraat kartından sipariş etmeme rağmen ablama da mesaj gitmiş ama ablama giden mesaj Papara'dan. Neden böyle bir şey olduğunu anlamadım. İki kartın birbiri ile alakası bile yok, nedenini söylerseniz sevinirim.

Telefon numarasına bağlı Masterpass hesabında iki kart da tanımlıysa o telefon numarasına bağlı başka bir bankadan SMS gelebilir. Masterpass ile ilgili bir durum olabilir.

Veya babaannenin kartını Masterpass sistemine kayıt etmek istendiyse de bu durum olabilir. Hangi telefon numarasını yazmıştınız sipariş verirken? Ve o telefon numarasına ait Masterpass hesabında hangi kartlar tanımlı?

Ablanın telefon numarasına ait Masterpass hesabında senin Papara kartın mı kaydedilmiş?

Telefon numarasına bağlı masterpass hesabında iki kart da tanımlıysa o telefon numarasına bağlı başka bir bankadan SMS gelebilir. Masterpass ile ilgili bir durum olabilir.

Hayır babaannemin kartı babaannemin numarası üstüne ablamın kartı ise ablamın numarası üstüne.

Masterpass Türkiye

Buraya babaannenin telefon numarası ile giriş yapabilir misin? Şifren yoksa şifre oluşturabilirsin. O telefon numarasına tanımlı kartları gösterecektir.

Babaannenin numarasında Papara kartı görünmüyorsa bir de ablanın numarası ile dene. Masterpass ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum.

Masterpass Türkiye

Buraya babaannenin telefon numarası ile giriş yapabilir misin? Şifren yoksa şifre oluşturabilirsin. O telefon numarasına tanımlı kartları gösterecektir.

Babaannenin numarasında Papara kartı görünmüyorsa bir de ablanın numarası ile dene. Masterpass ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum.

Eğer kartla alakalı bir sıkıntı yoksa pek de gerek yok yani kart çalınmamışdır herhalde çünkü siparişi ben verdim sizin dediğiniz gibi olabilir birkaç kişiye sordum soy adları aynı diye falan diyenler oldu aynı bankamatiği kullanıyorlar ve soyadları aynı olduğu için gelmiş olabilir dediler yüksek ihtimalle masterpass ile alakalıdır dediğiniz gibi yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı