Snopy SN-RBT7 Bluetooth kulaklık bağlanıyor fakat ses gelmiyor

ElectKnight

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle. Ben kısa zaman önce Snopy markasının SN-RBT7 adlı kulaklığını satın almıştım. Kulaklığı kullandığım ilk 2 gün sıkıntı yoktu fakat daha sonrasında kulaklık bağlanıp ses vermemeye başladı. Bluetooth'dan eşliyorum kulaklığı, bağlandı diyor fakat ses gelmiyor. Denetim masasından aygıtın denetim masasına girmek istedim. Oraya da girmiyor. "Aygıt denetim masası açılıyor" diyor fakat 30 saniye bekledikten sonra kapanıyor ve hiçbir şey olmuyor. Önceden giriyordu aygıt denetim masasına fakat şu an girmiyor. Ses çalma sorun giderici sihirbazından sorunu çözmeye çalıştım. "Bluetooth Hands-Free aygıtında sürücü sorunu var" yazıyor. Sürücüsü maalesef ki internette mevcut değil. Bilgisayarı yeniden başlatınca yine bağlanıyor fakat bilgisayarı uçak moduna alıp çıkınca bağlanmıyor. Sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yazabilir mi? Teşekkürler.

Bu arada neden uçak moduna alıp çıkardığımı söyleyeyim. Çünkü Wi-Fi aygıtı uçak moduna alıp çıkarmadan bağlanmıyor hiçbir Wi-Fi ye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı