Spotify Premium kullanmayanlara artık şarkı sözlerini görmek de aylık sınıra sahip

Dostum mevzuyu çok gereksiz uzatmışsın. 4-5 arkadaşınla birleş kişi başı 15 lira düşüyor 6 kişi olursanız. Papara'dan da cashback alıyorsun. Öğrencisin ama 15-20 lira verebilirsin diye düşünüyorum.

Bro 1 kişi kullanmak varken niye 4-5 kişi çevrim dışı kullanalım?

Bro 1 kişi kullanmak varken niye 4-5 kişi çevrim dışı kullanalım?
Çevrim dışı kullanmiyorsunuz ki. Sadece ortak olup parayı bölüşüyorsunuz herkes kendi hesabında mis gibi müziğini dinliyor çekip gidiyor sonra. Sen kendi hesabında kendi müziğini dinliyorsun yine kimse kimseye karışmıyor. Arayana imkan çok. Aile planından bahsediyorum.

Çevrim dışı kullanmiyorsunuz ki. Sadece ortak olup parayı bölüşüyorsunuz herkes kendi hesabında mis gibi müziğini dinliyor çekip gidiyor sonra. Sen kendi hesabında kendi müziğini dinliyorsun yine kimse kimseye karışmıyor. Arayana imkan çok. Aile planından bahsediyorum.

Evet mantıklı geldi deniyeceğim.

Bu kadar utanmaz arlanmaz insanlar bunlar. Uygulama yapıyorlar önce verdikleri 3 şarkıda 1 reklam sözüne uymayıp her şarkı başı reklam basıyorlar. Ondan sonra uygulama ve siteyi reklamlar ile dolduruyorlar o da yetmezmiş gibi insanlara premium almazsan canını sıkarız muamelesi uygulanmaya başlandı şimdi. Yahu kardeşim şarkı sözüne bakacağım siz ne yapmaya çalışıyorsunuz oldu olası uygulamayı da paralı yapın rahatlarsınız yahu. Bu kadar paragöz olan şirketlerden tiksinmeye başlıyorum artık. Eğer buna şimdi insanımız 50tl veremeyeck misin yahu diyip laf etmezse yarın öbür gün YouTube'da kanala abone olma veya beğenme gibi şeyler de premium olunca o zaman ses çıkarmadıkları için pişman olacaklar. Rezillik ya cidden. 50tl ona 50tl buna versek aylık kaç tl tutuyor. 1200tl yılda abonelik ücretlerine para mı ödeyeceğiz biz? Resmen saçmalık Spotify'ın bu yaptığı. Reklamları umurumda değil zaten Adblock kullanarak dinliyordum ama bu bardağın son damlasıydı. Acilen başka bir müzik platformuna geçeceğim bu tutumlarını düzeltmezlerse. Firmayı açgözlülük bürümüş şarkı sözüne bile para isteyecek kadar açgözlü olmuşlar.

Spotify'in sanatcilara verdigi ucretleri duysaniz agziniz ucuklar, uzerine bu adamlar bir sirket isletiyor ve sonucta calisanlarina maas veriyor. Ortaya bir urun cikarmislar, bunu para kazanmak icin cikariyorlar zaten niye tum ozelliklerini bedava bir sekilde sunsun? Sen markette sucuk denerken sana tam sucuk mu veriyorlar yoksa begenip alman icin tadimlik mi veriyorlar? Spotify'in ucretsiz surumu urunu deneyip begenirsen Premium alman icin yapilmis bir sey tamamen. Sanki diger muzik stream platformlari ucretsiz surumde muazzam ozellikler sunuyor.

Spotify'in sanatcilara verdigi ucretleri duysaniz agziniz ucuklar, uzerine bu adamlar bir sirket isletiyor ve sonucta calisanlarina maas veriyor. Ortaya bir urun cikarmislar, bunu para kazanmak icin cikariyorlar zaten niye tum ozelliklerini bedava bir sekilde sunsun? Sen markette sucuk denerken sana tam sucuk mu veriyorlar yoksa begenip alman icin tadimlik mi veriyorlar? Spotify'in ucretsiz surumu urunu deneyip begenirsen Premium alman icin yapilmis bir sey tamamen. Sanki diger muzik stream platformlari ucretsiz surumde muazzam ozellikler sunuyor.
Diğer müzik stream platformları muazzam özellikler sunmuyor evet ama Spotify abartıya kaçmadı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı