Tekirdağ'da VDSL'den fibere geçiş, altyapı sorunu nasıl çözülür?

BarisKarapelit

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Developer
Merhaba arkadaşlar,

Tekirdağ ilinde ikamet eden bir kullanıcı olarak, mevcut internet hizmetimden memnun değilim ve bu konuda deneyimlerimi ve taleplerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Şu anda kullandığım binada VDSL altyapısı ile internete erişim sağlıyorum. Ancak, VDSL hizmeti mevcut ihtiyaçlarımı karşılamakta yetersiz kalıyor ve daha yüksek hız ve stabilite arayışındayım. Bu nedenle, fiber internet altyapısına geçmek istiyorum, ancak bulunduğum binada bu altyapı mevcut değil.

Bu durumu yaşamış veya benzer bir deneyime sahip olanlar var mı? Deneyimlerinizi paylaşabilir ve önerilerde bulunabilir misiniz? Ayrıca, Tekirdağ ilinde fiber altyapı talebini artırmak için neler yapabileceğimizi düşünüyorsunuz?

Şimdiden katkıda bulunan ve fikir paylaşan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi hacı iki gün önce mfs indirdim o kadar dandik bir indirme sistemi var ki 2Mbit ile indiriyor VDSL'ye şükrettim. Onun dışında BTK'ya dilekçe verebilirsin. En azından Türk Telekom'a direkt iletiyorlar. Müdürlüğe gitmene gerek kalmadan Mail üzerinden.

Twitter'dan yazın bir de hocam. Ben başvuru yaptım direkt red ettiler.

Twitter'dan da yazdim sonuç olmadi.

Vallahi hacı iki gün önce MFS indirdim o kadar dandik bir indirme sistemi var ki 2Mbit ile indiriyor VDSL'ye şükrettim. Onun dışında BTK'ya dilekçe verebilirsin. En azından Türk Telekom'a direkt iletiyorlar. Müdürlüğe gitmene gerek kalmadan mail üzerinden.

BTK'nin sitesinde sikayet kayiti olusturdum ve resimdeki cevabi ilettiler.

1710080581564.png

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

Tekirdağ ilinde ikamet eden bir kullanıcı olarak, mevcut internet hizmetimden memnun değilim ve bu konuda deneyimlerimi ve taleplerimi sizinle paylaşmak istiyorum. Şu anda kullandığım binada VDSL altyapısı ile internete erişim sağlıyorum. Ancak, VDSL hizmeti mevcut ihtiyaçlarımı karşılamakta yetersiz kalıyor ve daha yüksek hız ve stabilite arayışındayım. Bu nedenle, fiber internet altyapısına geçmek istiyorum, ancak bulunduğum binada bu altyapı mevcut değil.

Bu durumu yaşamış veya benzer bir deneyime sahip olanlar var mı? Deneyimlerinizi paylaşabilir ve önerilerde bulunabilir misiniz? Ayrıca, Tekirdağ ilinde fiber altyapı talebini artırmak için neler yapabileceğimizi düşünüyorsunuz?

Şimdiden katkıda bulunan ve fikir paylaşan herkese teşekkür ederim.

Hocam bende Tekirdağ'da yaşıyorum bende başvuru yapmayı düşünüyordum ve geçen günlerde bir baktım fiber kablo çekiyorlardı ve bayağı bir kapsamlı projeymiş Binaya fiber kutusunu da koydular fakat henüz aktif değil.

Tek yol dilekçe iletmek hocam Dilekçeyi yazın binanızda bulunan kişilerin imzasını alın ve tekrardan iletin.

Geri
Yukarı