TLOU Part 2 vs GoW Ragnarok

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
PlayStation Cafe'ye gidip oynamayı düşünüyorum, ikisinden birini. İlk GoW oyununu çok sevmiştim. Yakında TLOU part 1 oynamayı düşünüyorum. Daha sonra part 2'yi oynamayı düşünüyorum. Hangisini oynamalıyım? Tahminen kaç TL tutar?

Son düzenleyen: Moderatör:
GoW Ragnarok oynamadım ama bu ikisi arasından kesinlikle TLOU Part 2'yi tercih ederim. TLOU Part 2 ne kadar kötü bir hikayeye sahip olsa da fizikleri ve oynanışı ile benzeri olmayan bir oyun.

PlayStation Cafe'ye gidip oynamayı düşünüyorum, ikisinden birini. İlk GoW oyununu çok sevmiştim. Yakında TLOU part 1 oynamayı düşünüyorum. Daha sonra part 2'yi oynamayı düşünüyorum. Hangisini oynamalıyım? Tahminen kaç TL tutar?

Hocam ben TLOU 2'yi tercih ederim. İnsanlar hikayesini beğenmedi ama bence hikayesi gerçekten mükemmeldi. Daha doğrusu insanlar hikayeyi kabullenmedi demek daha doğru olur. Oynanışı ve o gerici mermi kısıtlılığı benim çok hoşuma gitmişti. GoW Ragnarok da ise ilk oyundan farklı olarak çok fazla şey yok. Boss savaşları bana yeterince Epic gelmedi, bunun dışında GoW Ragnarok da taş gibi oyundur tabii ki. Ama benim gönlümde The Last of Us 2 zirvedir.

Hocam ben TLOU 2'yi tercih ederim. İnsanlar hikayesini beğenmedi ama bence hikayesi gerçekten mükemmeldi. Daha doğrusu insanlar hikayeyi kabullenmedi demek daha doğru olur. Oynanışı ve o gerici mermi kısıtlılığı benim çok hoşuma gitmişti. GoW ragnarok da ise ilk oyundan farklı olarak çok fazla şey yok. Boss savaşları bana yeterince Epic gelmedi, bunun dışında GoW ragnarok da taş gibi oyundur tabii ki. Ama benim gönlümde The Last of Us 2 zirvedir.

Hikayesi nedir TLOU 2'nin.

Hikayesi nedir TLOU 2'nin.
Spoiler vermeye çok müsait hocam. Ama ana teması intikam onu belirtebilirim.

"Beş yıl sonra…

Ellie ve Joel, salgın sonrası ABD'de geçen ölümcül bir yolculuğun ardından Wyoming'e yerleşir.

Gelişen bir toplulukta yaşamak, Hastalıklı ve umutsuz afetzede tehdidine rağmen onlara istikrar ve huzur getirir.

Kan donduran bir olay bu huzuru bozduğunda, Ellie adalet arayışında amansız bir yolculuğa çıkar. Bu olayın sorumlularının peşindeyken, yaptıklarının çarpıcı fiziksel ve duygusal sonuçlarıyla yüzleşir.

• Neyin doğru neyin yanlış olduğunu sorgulatacak duygusal bir hikâyeyi keşfedin.
• Huzur dolu dağlardan, ot bürümüş harabelere dek uzanan güzel ve tehlikeli bir dünyada maceraya çıkın.
• Heyecan dolu çatışmalar, akıcı oynanış ve dinamik gizlilik öğeleri içeren aksiyon ve hayatta kalma oynanışını deneyimleyin."

Spoiler vermeye çok müsait hocam. Ama ana teması intikam onu belirtebilirim.

"Beş yıl sonra…

Ellie ve joel, salgın sonrası ABD'de geçen ölümcül bir yolculuğun ardından Wyoming'e yerleşir.

Gelişen bir toplulukta yaşamak, hastalıklı ve umutsuz afetzede tehdidine rağmen onlara istikrar ve huzur getirir.

Kan donduran bir olay bu huzuru bozduğunda, ellie adalet arayışında amansız bir yolculuğa çıkar. Bu olayın sorumlularının peşindeyken, yaptıklarının çarpıcı fiziksel ve duygusal sonuçlarıyla yüzleşir.

• Neyin doğru neyin yanlış olduğunu sorgulatacak duygusal bir hikâyeyi keşfedin.
• Huzur dolu dağlardan, ot bürümüş harabelere dek uzanan güzel ve tehlikeli bir dünyada maceraya çıkın.
• Heyecan dolu çatışmalar, akıcı oynanış ve dinamik gizlilik öğeleri içeren aksiyon ve hayatta kalma oynanışını deneyimleyin."

PS kafelerde var mıdır hocam? Bir de PS4 ile PS5 arasındaki grafik farkı çok mu?

PS kafelerde var mıdır hocam? Bir de PS4 ile PS5 arasındaki grafik farkı çok mu?
PS kafelerde kesinlikle olması lazım. Eğer konumunuzda bulunuyorsa bazı kafeler eve günlük/haftalık kiralıyorlar. Eğer bütçenizi aşmıyorsa o şekilde de tercih yapabilirsiniz.

Grafik farkından çok çözünürlük farkı var bence. Oyun yeni nesil update aldı ama çok ahım şahım bir fark yok. Ben Ps4 Slim üzerinde oynamıştım ve gayet kaliteliydi. Bence grafik olarak çok bir sorununuz olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS kafelerde kesinlikle olması lazım. Eğer konumunuzda bulunuyorsa bazı kafeler eve günlük/haftalık kiralıyorlar. Eğer bütçenizi aşmıyorsa o şekilde de tercih yapabilirsiniz.

Grafik farkından çok çözünürlük farkı var bence. Oyun yeni nesil Update aldı ama çok ahım şahım bir fark yok. Ben PS4 Slim üzerinde oynamıştım ve gayet kaliteliydi. Bence grafik olarak çok bir sorununuz olmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet pek bir fark yokmuş. Peki kiralama işi nasıl oluyor hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı