WhatsApp Web izinsiz girişin hangi cihazdan yapıldığını öğrenme

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Sabah saatlerinde WhatsApp Web'den giriş yapıldığına dair mesaj geldi. Ancak WhatsApp Web'e bağlı bilgisayarlar kapalı olmalıydı o saatte. Bir başkasının giriş yaptığından şüpheleniyorum. Hangi cihazdan giriş yapıldığını öğrenmemin bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefondan WP'yi açın. Sağ üst kısımdan üç noktaya tıklayıp "Bağlı Cihazlar' ı" seçin orada tüm bağlantı durumu gözükür.

En son girdiğiniz saati yazan bir bildirim gönderebiliyor WhatsApp bu normaldir onun dışında cihazınıza bağlı cihazları bağlı cihazlar menüsünde görebilirsiniz.

En son girdiğiniz saati yazan bir bildirim gönderebiliyor WhatsApp bu normaldir onun dışında cihazınıza bağlı cihazları bağlı cihazlar menüsünde görebilirsiniz.
Soruyu dikkatli okuyun.
Cihazın marka modelini öğrenme şansınız yok sanırım sadece tarayıcısını gösterir. Ama en azından oradan bağlantıyı koparıp artık kimsenin bağlı olmadığına emin olabilirsiniz.
Hmm... Gece bilgisayarlardan birini tam kapatmamışım onu fark ettim. Açılınca bıraktığım gibiydi. Acaba ondan dolayı bildirim gelmiş olma ihtimali? Ama bildirim sabah geliyor.

Soruyu dikkatli okuyun.

Hmm... Gece bilgisayarlardan birini tam kapatmamışım onu fark ettim. Açılınca bıraktığım gibiydi. Acaba ondan dolayı bildirim gelmiş olma ihtimali? Ama bildirim sabah geliyor.
Hocam siz en temizi, dediğim menüye gelip bütün bağlı cihazları kapatın kendi bilgisayarınızı yeniden bağlayın kesin çözüm olur kafanız rahat eder.

Hocam siz en temizi, dediğim menüye gelip bütün bağlı cihazları kapatın kendi bilgisayarınızı yeniden bağlayın kesin çözüm olur kafanız rahat eder.
Anlatamadım galiba. Bakın, bilgisayarlarda WP Web'im açık. Giriş yapılsa yapılsa bunlardan birinden olması gerekiyor. Hangisi olduğunu bulmam lazım ki kim benim bilgisayarıma girmiş bileyim. Sizin dediğinizi yapacak kadar bilgim var zaten. Yazdığınız şey çözüm değil zira Web hala açık kalmış olacak ve giren kişi tekrar girebilecek.

Anlatamadım galiba. Bakın, bilgisayarlarda WP Web'im açık. Giriş yapılsa yapılsa bunlardan birinden olması gerekiyor. Hangisi olduğunu bulmam lazım ki kim benim bilgisayarıma girmiş bileyim. Sizin dediğinizi yapacak kadar bilgim var zaten. Yazdığınız şey çözüm değil zira Web hala açık kalmış olacak ve giren kişi tekrar girebilecek.
En son hangi bilgisayarda açıldığını göremezsiniz hocam sadece en hangi bilgisayardan WP'nize bağlantı kurulduğunu görebilirsiniz. Yakınınızdaki insanlara güvenmiyorsanız bilgisayarınıza şifre koyup kilit ekranına alın başka çözümü yok malesef.

Geri
Yukarı