Windows 10 son sürümü nedir?

kytrialol

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP 620 / Intel T4500 / Intel GMA 4500M / 4 GB Ram
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
SanDisk 240 GB
Ekran kartı
İntel GMA 4500MHD
Anakart
HP 620
İşlemci
İntel T4500
Merhaba arkadaşlar, merak ettiğim bir şey var. Windows 10 sürümü hangisi? Bugün Windows 10 kurdum fakat ses sorunu ortaya çıktı. Sürümle ne alakası var demeyin çünkü Windows 10 sürümü ve Windows 11 dışı herhangi bir işletim sisteminde ses sorunları var. Windows 10 kurmadan önce ses sorunu yoktu ve bende eski bir Windows 10 sürümü mü kurdum diye düşündüm. Windows 10'un son sürümü nedir?

1714763628166.png

Merhaba arkadaşlar, merak ettiğim bir şey var. Windows 10 sürümü hangisi? Bugün Windows 10 kurdum fakat ses sorunu ortaya çıktı. Sürümle ne alakası var demeyin çünkü Windows 10 sürümü ve Windows 11 dışı herhangi bir işletim sisteminde ses sorunları var. Windows 10 kurmadan önce ses sorunu yoktu ve bende eski bir Windows 10 sürümü mü kurdum diye düşündüm. Windows 10'un son sürümü nedir?

Eki Görüntüle 2185825
22H2 son sürümüdür. Ses sorunu tam olarak ne?

Eki Görüntüle 2185825

Sistem Windows 11 mi yüklü geldi?

Driverları sadece Windows 11 için uyumluysa Windows 11 de kalmalı.

22H2 son sürümüdür. Ses sorunu tam olarak ne?
Mesela windows 10 son sürümü dışı eski sürümlerde ses gelmiyor, ses açıkken videolar yavaş oynatılıyor ve sesi kapatınca video normal oynatılıyor.

Mesela 2+2 RAM var, birini çıkartınca ses geliyor, RAM'leri değistirip takınca da ses geliyor fakat ikisini takınca ses gelmiyor.

Mesela Windows 10 son sürümü dışı eski sürümlerde ses gelmiyor, ses açıkken videolar yavaş oynatılıyor ve sesi kapatınca video normal oynatılıyor.

Mesela 2+2 RAM var, birini çıkartınca ses geliyor, RAM'leri değistirip takınca da ses geliyor fakat ikisini takınca ses gelmiyor.

Sanırım farklı marka RAM'ler takılı.

Geri
Yukarı