Elektronik Xeon X3430 işlemci AliExpress'de 50 TL!

Hesaptan para çekildi ama sipariş kapatıldı yazıyor aynı isim ve T.C. ile farklı hesabım vardı o yüzden mi böyle oldu acaba ne yapmalıyım?
İptal edilmiş olabilir mi acaba? Bende tam anlayamadım sorununuzu. 2. Kez aynı TC üzerinden başka hesaptan sipariş ediyorsanız sıkıntı olabilir. Tam bir bilgim yok.

17 yaşındayım kendi tcmi yazdım sorun olur mu?
Aynı ikilimde bende kaldım sipariş etmeli miyim? Hıyar falan çıkmasın 😂

Geçen sene 26 liraya alıp 120 liraya sattım. Bu sene de 50'ye alıp 350'ye satmak nasip olacak inşallah

Hesaptan para çekildi ama sipariş kapatıldı yazıyor aynı isim ve T.C. İle farklı hesabım vardı o yüzden mi böyle oldu acaba ne yapmalıyım?

Para 14 gün içinde iade gelir, farklı hesap actiysan adresini daha kısaltarak yaz onceki sparisinle tıpatıp aynı olmasın yoksa sparisin kapatılır.

17 yaşındayım kendi tcmi yazdım sorun olur mu?

Ben 16 yaşımdayım en az 20 kere kendi tcmi yazarak sipariş aldım.

Geçen sene 26 liraya alıp 120 liraya sattım. Bu sene de 50'ye alıp 350'ye satmak nasip olacak inşallah

Para 14 gün içinde iade gelir, farklı hesap actiysan adresini daha kısaltarak yaz onceki sparisinle tıpatıp aynı olmasın yoksa sparisin kapatılır.

Ben 16 yaşımdayım en az 20 kere kendi tcmi yazarak sipariş aldım.

Yani gayet güvenilir ve sağlam diyorsunuz. Çünkü çok fazla ucuz geldi bana en başta güzel yatırım olur.

Selam hocalar sorulara birazcik yanit vereyim. İslemciler bozulmasi zaten diger parcalara gore coooook fazla zor bir ihtimal. Bozuk cikarsa AliExpress cok iyi yapiyor iade konusunda isini. Bugün bende alacağım 2 adet.

Selam hocalar sorulara birazcik yanit vereyim. İslemciler bozulmasi zaten diger parcalara gore coooook fazla zor bir ihtimal. Bozuk cikarsa AliExpress cok iyi yapiyor iade konusunda isini. Bugün bende alacağım 2 adet.
Hocam başka bir TC ve adresi biraz farklı girmenizi tavsiye ederim siparişler iptal oluyor. İndirimli alma sınırı 1 tane olduğu için.

Yeni konular

Geri
Yukarı