Yapay zeka kullanarak GTA San Andreas'ın dokularını değiştiriyorum

Ne gibi hocam?

Işıklandırma yapmadan orijinal bir şekilde yapmayı düşünüyorum hocam.
Hocam replicate.run fonksiyonunu Clarity-Upscaler modeli için çağırdığımızda çok yavaş döndürüyor veya hiç output dönmüyor. Sizde de bu sorun var mı? Bedava planı kullandığımızdan mı böyle oluyor? Sizde bedava mı kullanıyorsunuz? Teşekkür ederim.

Output: It might have run out of memory?

Son düzenleme:
Hocam replicate.run fonksiyonunu Clarity-Upscaler modeli için çağırdığımızda çok yavaş döndürüyor veya hiç output dönmüyor. Sizde de bu sorun var mı? Bedava planı kullandığımızdan mı böyle oluyor? Sizde bedava mı kullanıyorsunuz? Teşekkür ederim.

Output: It might have run out of memory?
Ben bedava kullandım hocam hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım biraz bekleseydin belki çözülürdü.

Emeğinize sağlık, zaten nvidia nın amacı buydu rtx remix programı ile eski oyunları kolay yoldan remaster edebiliyoruz tabi dokular için upgrade yapılabiliyor ışık ve yansıma olan ray-tracing işleri çok daha karmaşık ama dokuların bile yenilenmesi yeter bence eski oyunları diriltmek için.

Bildiğim kadarıyla RTX remix var bunun için.

Bu RTX Remix'ten daha iyi RTX remix textureleri değiştirmiyor

Emeğinize sağlık, zaten nvidia nın amacı buydu rtx remix programı ile eski oyunları kolay yoldan remaster edebiliyoruz tabi dokular için upgrade yapılabiliyor ışık ve yansıma olan ray-tracing işleri çok daha karmaşık ama dokuların bile yenilenmesi yeter bence eski oyunları diriltmek için.
Hocam rtx remix ray-tracing yaptığı için dokuları değiştirmiyor. sadece gölgelendirme ve ışıklandırma yapıyor

Yapabilirsen karakterlerin dokusuyla da ilgilenirsen süper olur

Onu da yapmıştım hocam.

Bu RTX Remix'ten daha iyi RTX remix textureleri değiştirmiyor

Hocam rtx remix ray-tracing yaptığı için dokuları değiştirmiyor. sadece gölgelendirme ve ışıklandırma yapıyor

Onu da yapmıştım hocam.
Aa pardon hocam ben programı dokuları da değiştiriyor diye biliyordum o yüzden öyle söylemiştim, bilgilendirme için teşekkürler (daha rtx serisine geçemedik şu anlık gtx 1050 den devam ediyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı