YouTube'da vergi nasıl ödenir?

• Konuyu başlatan Hof
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B

Hof

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ada
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda bi' mesajımda YouTube'da vergi var mı diye sormuştum ama hiç tam net bir mesaj alamamıştım. Ama var olduğu kesin, YouTube'ye başlamak istiyorum ama korkutucu yanları var. Vergimi nasıl öderim, ne yapmam gerekir? @Ali Güngör, @Recep Baltaş hocam, sizlerden de yanıt bekliyorum, bilinçli insanlarsınız. Şimdiden cevap verecek herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Sana gelene kadar Youtube kesiyor. Devlete ödemek için şirket kurup gelir vergisi ve KDV ödüyorsun.

Sana gelene kadar Youtube kesiyor. Devlete ödemek için şirket kurup gelir vergisi ve KDV ödüyorsun.
Kesin bilgi mi?
Arkadaşlar baştan söyleyeyim Mesut Çeviğin vergi videosunu atmayın. Sponsoru olan mükellef.co'nun şirket reklamını yapmak için böyle bi' video yaptı. Lütfen o videoyu tekrar tekrar atmayın.

Kesin bilgi mi?
Arkadaşlar baştan söyleyeyim Mesut Çeviğin vergi videosunu atmayın. Sponsoru olan mükellef.co'nun şirket reklamını yapmak için böyle bi' video yaptı. Lütfen o videoyu tekrar tekrar atmayın.

Videoyu izlersen anlayacaksın izler misin lütfen? Dora Özsoy 300K ceza yedi bu iş yüzünden.

Öyle bi' şey olsaydı çok ama çok güzel olurdu.

Büyük bir kanalın olmadıkça YouTube direk parandan vergi kesiyor diye biliyorum hatta öyle olmalı.

Videoyu izlersen anlayacaksın izler misin lütfen? Dora Özsoy 300K ceza yedi bu iş yüzünden.
Hocam kaç defa izledim. Bende biliyorum neyin ne olduğunu sadece nasıl ödeneceğini sordum verginin olduğunu bende biliyorum.
Büyük bir kanalın olmadıkça YouTube direk parandan vergi kesiyor diye biliyorum hatta öyle olmalı.
Türkiye Cumhuriyeti, en küçük kanaldan 1TL kazansa bile vergi alıyor. Duyduğum kadarıyla böyle, yanlış bilgi ise linçlemeyin lütfen.

Geri
Yukarı