1.500 TL'ye F/P oyuncu kulaklığı önerisi

Yekane

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır kablolu kulaklık arıyordum. Arama işinde biras beceriksizim galiba. İndirimleri vs takip ediyorum da şu an indirimde olan (harcayabileceğim fiyat bandında) olan kulaklık önerir misiniz rica etsem?

Maksimum 1500 TL verebilirim, iyi günler.
Kulaklığı kullanacağım yerler oyun, Discord için mikrofon lazım vs.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu kulaklığı şiddetle öneririm ben aldım aşırı memnunum mikrofonu olsun ses kalitesi olsun efsane.

Cidddn bunu alacağıma Razer alırım daha iyi kanka.

Bu kulaklığı şiddetle öneririm ben aldım aşırı memnunum mikrofonu olsun ses kalitesi olsun efsane.
Stok yok kank

Razer alın hocam o zaman böyle saçma bir mesaj atmanın ne alemi var madem gelen tavsiyelere böyle dalga geçerek cevap vereceksiniz gidin kendiniz araştırın karşınızdada insan var.

Ben dalga geçmedim dostum sadece dedim ki Razer varsa neden ASUS TUF gamingh3 alınır dedim yanlış anlamışsınız.

Dosya Ekleri

• IMG_20230822_145348.jpg
    IMG_20230822_145348.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 69
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır kablolu kulaklık arıyordum. Arama işinde biras beceriksizim galiba. İndirimleri vs takip ediyorum da şu an indirimde olan (harcayabileceğim fiyat bandında) olan kulaklık önerir misiniz rica etsem?

Maksimum 1500 TL verebilirim, iyi günler.
Kulaklığı kullanacağım yerler oyun, Discord için mikrofon lazım vs.

Reis üstüne az daha koy hem mouse hem kullaklik hem de mouse padli paketi al daha kaarli bende düşünüyorum bu paketi.

Yeni konular

Geri
Yukarı