1 ay açılmayan sistemde i7-12700F boşta 100 derece

@arcturussa yok direkt yeniden başlatın, BIOS'a girin ve sıcaklığa oradan bakın. Ben yanlış olculdugunu düşünüyorum.
Hocam monitör açılmamaya başladı artık direk. Galiba bozulacak :(

@arcturussa yok direkt yeniden başlatın, BIOS'a girin ve sıcaklığa oradan bakın. Ben yanlış olculdugunu düşünüyorum.
Hocam bu arada bilgisayarın kapama açma tuşu yanıp sönüyor corsair 4000D ne anlama geliyor bu?

Son düzenleme:
Uyku moduna girdiyse yanıp sönebiliyor.
Hocam monitörlere görüntü gelmiyor ramleri sök çıkar yaptım her şeyi yaptım fakat sonuç alamıyorum. Uyku modunda olduğu için şimdi kendiliğinden kapandı halen görüntü falan alamıyorum bu nasıl bir hatadır? PSU yu açık tuttum diye bu kadar bozulmuş olamaz yani.

İnanılmaz garip bir durum yani benim aklıma iki ihtimal geliyor.

1. Evde biri varsa kurcaladı.
2. Prize takılı ise elektrik gidip geldiğinde yüksek voltaj yedi.

2. madde zaten hayat kaydırır. Bir yere giderken prizden çekmek gerek.
Hocam Almanyada yaşıyorum ve 1.5 yıldır bir kere elektriğin gittiğini görmedim. Ben gittiğimde de gitmiş olamaz hadi gitti diyelim 1 kere gitti diye bu sorun yaşanması çok saçma.

Hocam Almanyada yaşıyorum ve 1.5 yıldır bir kere elektriğin gittiğini görmedim. Ben gittiğimde de gitmiş olamaz hadi gitti diyelim 1 kere gitti diye bu sorun yaşanması çok saçma.
Sorun çözüldü. Bilgisayarın kablolarını psudan çıkartıp geri taktım ve düzeldi. Termal macun eksik olduğu içinde bilgisayar ısınıyormuş bu arada yani sorun yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı