10.000 TL ofis bilgisayarı önerisi

Bütçe
10.000

Serendipity

Hectopat
Makaleler
3
İyi günler, bu konuyu bir yakınım için açtım. Maksimum bütçe 10.000 TL ama 10.000 TL'den düşük olursa daha iyi olur. Hukuk okuyan biri için ofis programlarını kullanabileceği, 8 GB RAM ve küçük boyutta taşınabilir bir laptop arıyoruz. Yardımcı olursanız çok seviniriz.😃

Batarya performansı konusunda rakibi yok. Düşünmeden alın.
Ofis ve çeşitli işler için ideal.

Çeşitli işler;
- Render,
- Çizim,
- Desteği olursa Unity 3D,
- Blender,
- Sosyal medya.

Oyun oynamak isterse;
- LoL var,
- Apple Arcade var galiba,
- Nvidia GeForce Now güzel çalışıyor.

Ofis ve çeşitli işler için ideal.

Çeşitli işler;
- Render,
- Çizim,
- Desteği olursa Unity 3D,
- Blender,
- Sosyal medya.

Oyun oynamak isterse;
- LoL var,
- Apple Arcade var galiba,
- Nvidia GeForce Now güzel çalışıyor.
En güzel seçim. Hatta 750 tl cepte kalsın, üstüne bir de 6 ay vade farksız taksit olsun. Üstüne bir de Apple yetkili satıcısı olsun ; 9 bin liraya mis gibi Air. Apple Vade Farksız 6 Taksit - Mac MGN63TU/A MacBook Air 13.3 inç M1 8C 8GB RAM 256GB SSD Uzay Grisi MGN63TU/A
Daha ucuz daha iyi.
Yakınım bunu da iyi buldu ama 7.000-8.000 TL olan alternatifleri de incelemek istiyor. Konunun başlığı sorun olmazsa, onları da önerebilirseniz çok seviniriz.😃

Yakınım bunu da iyi buldu ama 7.000-8.000 TL olan alternatifleri de incelemek istiyor. Konunun başlığı sorun olmazsa, onları da önerebilirseniz çok seviniriz.😃
Yakının ne arıyor?
Çünkü bu bilgisayarın ekran kalitesinden tut, Ram kalitesine kadar her şeyi mükemmel.
4333 Mhz Ram hızı var.

1000 TL fazla ver, iyisi elinden olsun.
Pil ömrü çok uzun,
Ekranı kaliteli,
Sesi ve kamerası da güzel,
8 çekirdek işlemcisi var,
Fanı yok,
M1'in GPU'su 1050Ti'dan güçlü.

7-8 bin tl civarında öneriler Windows olacaktır. Sadece hukuk bölümü kullanımı için Macbook bulunmaz nimet. Çünkü dışarıda da pc ihtiyacı olacak, atıyorum koltukta otururken ihtiyacı olacak vs.

Şarj süresi ve ısınma konusunda ciddi seviyede daha iyi Macbook. Benim pek çok hukuk bölümünden arkadaşım vardı. Çoğu Windows laptop ile kütüphanede priz bulmaya çalışıyorlardı. Macbook kullanan ise 7-8 saat pil ömrüyle istediğini yapıyordu. Hem Macbook Pro hem de Windows laptop kullanan birisi olarak 1k fazla olsun Macbook olsun diyorum.

Geri
Yukarı