10.000 TL ofis bilgisayarı önerisi

Bütçe
10.000
Yakının ne arıyor?
Çünkü bu bilgisayarın ekran kalitesinden tut, Ram kalitesine kadar her şeyi mükemmel.
4333 Mhz Ram hızı var.

1000 TL fazla ver, iyisi elinden olsun.
Pil ömrü çok uzun,
Ekranı kaliteli,
Sesi ve kamerası da güzel,
8 çekirdek işlemcisi var,
Fanı yok,
M1'in GPU'su 1050Ti'dan güçlü.
7-8 bin tl civarında öneriler Windows olacaktır. Sadece hukuk bölümü kullanımı için Macbook bulunmaz nimet. Çünkü dışarıda da pc ihtiyacı olacak, atıyorum koltukta otururken ihtiyacı olacak vs.

Şarj süresi ve ısınma konusunda ciddi seviyede daha iyi Macbook. Benim pek çok hukuk bölümünden arkadaşım vardı. Çoğu Windows laptop ile kütüphanede priz bulmaya çalışıyorlardı. Macbook kullanan ise 7-8 saat pil ömrüyle istediğini yapıyordu. Hem Macbook Pro hem de Windows laptop kullanan birisi olarak 1k fazla olsun Macbook olsun diyorum.
Bunları söyledim, bir de Windows'un en iyisini istiyorum dedi bana. Gönlümüz mac'de. Son olarak bir de Windows bakacakmış o kadar.

Araştırdım ama o bütçede MacBook’a alternatif bulamadım, hatta şöyle söyleyim macbook alın içine Windows‘da kurulabilir. Hatta Windows ARM çıkınca oldukça performanslı çalışacaktır.
MacBook’un fiyatının ucuzluğuna veya şu an için bir çok kişi alabiliyor diye çok sevinmeyin. Şu an macbook 8900 TL fiyat etiketiyle Almanya’dan bile daha ucuza satılıyor, Apple kuru güncellerse sevdikleriniz üzülmesin.

Araştırdım ama o bütçede MacBook’a alternatif bulamadım, hatta şöyle söyleyim macbook alın içine Windows‘ya kurulabilir. Hatta Windows ARM çıkınca oldukça performanslı çalışacaktır.
MacBook’un fiyatının ucuzluğuna veya şu an için bir çok kişi alabiliyor diye çok sevinmeyin. Şu an macbook 8900 TL fiyat etiketiyle Almanya’dan bile daha ucuza satılıyor, Apple kuru güncellerse sevdikleriniz üzülmesin.
Windows 11 ARM çıkarsa, Mac var ya çok daha güçlü bir cihaz olur. Yine alınması için bir sebep daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı