10 bin TL'ye ekran kaydında en az 60 FPS verecek tablet önerisi

Moxie

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sıfır Android'ler ya da 2. el iOS cihazlar olabilir.
Profesyonel olarak Brawl Stars oynuyorum ve içerik üretiyorum, ona göre bir şeyler önerirseniz sevinirim. Ekran kaydinda en az 60FPS verebilecek bir cihaz olması gerek. Video, film izlemek gibi bir derdim yok.

iPad 9 bütçesindeki tüm tabletleri yok eder performans konusunda. Tek sıkıntısı taş devri tableti gibi çerçeveleri ve 64 olması.

iPad 9'da saklama alanı çok düşük fakat hala Apple desteği mevcut o yandan çok daha iyi. Mi Pad 6 oyun konusunda kesinlikle çok daha iyi.

İkinci el S7+ iş görür sanki.
s9fe anca ipad 9 dengi oluyor hocam

iPad 9'da saklama alanı çok düşük fakat hala Apple desteği mevcut o yandan çok daha iyi. Mi Pad 6 oyun konusunda kesinlikle çok daha iyi.
içerik ürecegim için hiç güven vermiyor xaomi kasma donma yapar diye korkuyorum birde nerden baksak 3-4 bin tl bi fark olucak xaomi alırsam

iPad 9 bütçesindeki tüm tabletleri yok eder performans konusunda. Tek sıkıntısı taş devri tableti gibi çerçeveleri ve 64 olması.
ipad 9 alıyorum o zaman 8000tl civarına

iPad 9 alın. S9FE'den daha iyi bir performansa sahip. Dediğim gibi sizi sıkıntıya sokacak tek sorunu 64 olması lakin A13 için değer.

iPad 9 alın. S9FE'den daha iyi bir performansa sahip. Dediğim gibi sizi sıkıntıya sokacak tek sorunu 64 olması lakin A13 için değer.
depolama çok önemli değil sadece brawl stars oynanacak dediğim gibi :D 6750tlye buldum ankarada elden test edip alıcam fiyat çok uygun geldi

Mi Pad 6, iPad 9'dan çok daha iyi. Oyun performansı, ekran yenileme hızı, işlemci olarak her türlü daha iyi bir tablet.
doğru düzgün bi karşılaştırma bulamadım ve kullanıcılar genel olarak ipad 9 daha iyi demiş uzun süreli kullanım ve ekosistem anlamında ipad alıcam sanırım macbook umda var kullanımı daha rahat olur sanırım

Yeni konular

Geri
Yukarı