10 bin TL'ye renk kalitesi iyi monitör önerisi

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Çoğunlukla video editler, film izler, borsa ve işletme uygulamaları kullanır, müzik yapar ve MacBook'a bağlarım. Duruma göre de CS2, GTA veya FIFA oynarım. Renk kalitesi benim için çok önemli. Hz değerine çok takılmam ama 144 altı bu fiyata asla almam, üstü olursa da güzel olur tabii ki. Ekran büyüklüğü olarak 27 altı almayı düşünmüyorum, üstü yine kabulümdür. IPS paneller kaliteli, VA paneller kalitesiz deniyor. TN ise bilmiyorum ama kaliteli bir ürün tavsiye edeceğinize güveniyorum. Bu durumda G4 ve G5 modelleri ilgimi çekti ama ona da renk doygunluğu düşük denmiş. Şu durumda bir karar verip almam gerektiği için yazıyorum. Duruma göre bütçede yükseltme yapabilirim aşırı olmadıkça. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben AOC, ASUS ve Samsung markalı monitörleri deneyimledim. Diğer markaları pek bilmem ama bana göre renk açısından LG ve Samsung 1 numara.

1080p olarak bunu öneririm.

1080p olarak bunu öneririm.

27inc de 1080p önermiyorlar hocam genelde. Bende önermem.

Dell'de sağlamdır hocam.

Evet haklısın ben Dell monitörde kullandım iş yerinde monitörün görüntüsü güzel. Hatta yüksek bir yerden düştü parçalara ayrıldı tekrar toparladım işlemsiz çalıştı sadece ekranınde küçük ama derin bir çizik var ve buna rağmen hala kaliteli.

Geri
Yukarı