1000-1500 TL kablosuz mouse önerisi

Bütçe
1500

hiresss

Centipat
Daha fazla  
Selam sosyal, elim 17-18 cm uzunluğunda ve fingertip biçiminde kullanıyorum. Şu anda araştırma sonucu bu fiyat aralığında Orochi V2 ve Darmoshark M3 (malzeme kalitesinden şikayetçi çok fazla şikayet okudum, bu yüzden biraz önyargılıyım) farelerini uygun buluyorum. Bütçemi bir miktar zorlayabilir ve VGN Dragonfly F1 Pro alabilirim, fakat bütçemi bu mouse için zorlamaya biraz çekiniyorum. Uzun kullanımına dair kaynak bulamadım ve beni uzun yıllar sıkıntısız götürmesini istiyorum. F1 Pro'nun Orochi'den teknik olarak çok ileride olduğunu biliyorum fakat garanti, uzun kullanım (bu zamana kadar kullandığım neredeyse bütün mouselerde scroll sorunu yaşadım, iki farede de bu konuda kronik bir sıkıntı olduğunu okumadım fakat 2100 TL verdiğim bir farede uzun vadede bu durumu yaşamaktan korkuyorum) ve sağlamlık konusunda şüphe duyuyorum. Sonuç olarak Razer markasına ve Orochi V2 hakkında çok az kötü yorum okuduğum için güveniyorum fakat hem pilli olmasından hem de F1 Pro da çok çekici geldiğinden bu ikisi arasında çok arafta kaldım. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı