12 bin TL bulaşık makinesi önerisi

Shansur

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, bulaşık makinesi alacağım ancak çok kararsızım. Pek anlamıyorum. Evde kullandığımız 15 senelik Bosch marka artık eskidiği için değiştirme kararı aldık. Ve çok uzun sene kullandığımız için Bosch marka baktım ancak fiyatlar çok yüksek. Araştırdığım kadarı ile gözüme çarpan birkaç model var. Önerilerinizi bekliyorum.

- Vestel BM5302.
- Vestel BM5101.
- Vestel BM5312.
- Arçelik 6155.
- Bosch SMS4ıkw51t.

Vestel marka çamaşır makinesı kullanıyoruz, gayet memnunuz. Bu yazdığım ürünler nasıl? Veya bir önerisi olan var mıdır? Vestel bulaşık makineları güvenli midir, sağlam mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

Hocam amcamlar Vestel BM5101 kullanıyorlar memnunlar.

Öncelikle merhaba, bulaşık makinesi alacağım ancak çok kararsızım. Pek anlamıyorum. Evde kullandığımız 15 senelik Bosch marka artık eskidiği için değiştirme kararı aldık. Ve çok uzun sene kullandığımız için Bosch marka baktım ancak fiyatlar çok yüksek. Araştırdığım kadarı ile gözüme çarpan birkaç model var. Önerilerinizi bekliyorum.

- Vestel BM5302.
- Vestel BM5101.
- Vestel BM5312.
- Arçelik 6155.
- Bosch SMS4ıkw51t.

Vestel marka çamaşır makinesı kullanıyoruz, gayet memnunuz. Bu yazdığım ürünler nasıl? Veya bir önerisi olan var mıdır? Vestel bulaşık makineları güvenli midir, sağlam mıdır?

Şimdiden teşekkürler.
Vestel'e sakın bulaşmaın, ne aldıysak bozuldu. Şu an Arçelik kullanıyoruz ve gayet güzel. Bosch da güzel ancak bulaşık makinesinin çok bir olayı olmadığı için o para verilmez. Çamaşır makinesinde Bosch'a para verilebilir.
Hatta baktığınız Arçelik modeli bizim kullandığımızla aynı sanırsam ki her gün en az 5 kişinin , ortalama 8-10 kişinin bulaşığını yıkıyor o makine.

Son düzenleme:
Vestel'e sakın bulaşmaın, ne aldıysak bozuldu. Şu an Arçelik kullanıyoruz ve gayet güzel. Bosch da güzel ancak bulaşık makinesinin çok bir olayı olöadığı için o para verilmez. Çamaşır makinesinde Bosch'a para verilebilir.
Hatta baktığınız Arçelik modeli bizim kullandığımızla aynı sanırsam ki her gün en az 5 kişinin, ortalama 8-10 kişinin bulaşığını yıkıyor o makine.

Doğru hocam bizim evdeki Arçelik çamasır makinesinin yaşı benden büyük sağlam marka arçelik. :D

Doğru hocam bizim evdeki Arçelik çamasır makinesinin yaşı benden büyük sağlam marka arçelik. :D
Bizde de benle yaşıt bulaşık makinesi vardı, hala çalışıyordu da kalabalık olduğumuzdan biz emekliye ayırdık.

Geri
Yukarı