13.000 TL'ye kadar telefon önerisi

Dostum istersen bu dediğimi deneyebilirsin eline bir iPhone 6 al rahat rahat kullanırsın ama 2 yıl önceki çıkan Android'e bak şu an bildirim gelince bile kasıyor Android telefona vereceğim para ile elimi kurularım ağzımı silerim sobada yakarım daha iyi.

iPhone güncelleme desteği kesildi yavaş yavaş uygulamalar kullanılmaz duruma geliyor.
Böyle kafalılar Android'i kötüler zaten.

iPhone güncelleme desteği kesildi yavaş yavaş uygulamalar kullanılmaz duruma geliyor.
Böyle kafalılar Android'i kötüler zaten.

Ben iPhone 6 dedim örnek olarak milattan önce çıkan iPhone 6 kullandığınız Android'lerde kafa tutar. 2.el iPhone 10 alır o paraya adam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum istersen bu dediğimi deneyebilirsin eline bir iPhone 6 al rahat rahat kullanırsın ama 2 yıl önceki çıkan Android'e bak şu an bildirim gelince bile kasıyor Android telefona vereceğim para ile elimi kurularım ağzımı silerim sobada yakarım daha iyi.

2 yık önceki Android kasmaz daha güncelleme verileneye devam ediyordur eğer amiral gemisi ise.

Dostum etrafımdaki herkes en az 2-3 yıla bir Android değiştiriyordu kastığı için şu an hepsi iphonde siz paranızı israf etmeye devam edin akıllanmazsınız 😂😂🤣

Annem A5 2016 kullanıyor haka sağlam kasma takılma yapmıyor günlük işlerde ama bu telefondan oyunda oynadım kasmadı defalarca uygulama silip indirdim yere düştü kasma donma olmadan hâla kullanıyor 2017 Ocak ayından beri sapsağlam.

Android ancak telefonsuz kalırsın 9.el falan en ucuz idarelik alırsın yoksa Android'e telefona 2 bin TL bile verilmez.

Donanımsal parçaları çok pahalı ya ekran para işlemci para sensörler para lens para.

Android ancak telefonsuz kalırsın 9. el falan en ucuz idarelik alırsın, yoksa Android'e telefona 2 bin TL bile verilmez.

Annem A5 2016 kullanıyor haka sağlam kasma takılma yapmıyor günlük işlerde ama bu telefondan oyunda oynadım kasmadı defalarca uygulama silip indirdim yere düştü kasma donma olmadan hâla kullanıyor 2017 Ocak ayından beri sapsağlam.

Her marka...

Donanımsal parçaları çok pahalı ya ekran para işlemci para sensörler para lens para.

Şu an 2.el iPhone alsa sağlam kullansa en az 5-6 yıl kasmadan sıkıntı çekmeden götürür, 1 yıl sonraki çıkacak Android'i alsa adam daha çabuk çöker.

Ben de sıfır şaka 6S var sadece sebebini sormuştum ben de yazayım madem:

Apple'a saygım büyük fakat iPhone teknik özellik bakımından aynı sene çıkan Samsung'a göre gercekten geride kalıyor yahu iPhone 11 gibi bir telefonda nasıl IPS LCD ekran teknolojisi olabilir? Samsung 2018'de cikardigi S9'da super AMOLED, 2K ekran kullandı. Yani demek istediğim ben Apple'ı teknik özellik bakımından rakiplerine göre zayıf buluyorum bu verdiğim sadece bir tane serisinden bir örnekti. Şu yanılgıya da dusmemek lazim Samsung kotu bir telefon markasi degil aksine cok iyi bir marka adamlar cogu alanda cogu turun ureticisi. Samsung'un ofsayta dustugu kisim isletim sistemi yani 3 sene sonra kasan Samsung degil aslinda Android. Yani sorunun temelinde Android yatiyor. Yavastan isletim sistemine girmisken tabii ki burada Apple diger telefon ureticilerinden ustun iOS denen bir gercek var sonucta. Yigidi oldur hakkini yeme demisler adamlarin isletim sistemi gercekten uzun kullanimda kendini hissettiriyor. Ayni zamanda guncelleme konusunda da Apple sektorun epey önünde bence. Kamerada da iPhone kamerasi denen bir gercek var, megapiksel sayisini falan gecin siz cekilen fotografin kalitesine bakin. Gece modunda bayağı iyi cogu iPhone. Ama dedigim gibi ben teknik ozelliklere de onem veririm bu yuzden direkt su markayi alma sunu al yanlış bir ifade. Telefon, laptop islerinde marka degil model konusur. O butcede alinabilecek en iyi telefon alinir ve konu sahibine ikinci el bir iPhone X onermek bayağı yanlış bence S20 FE en mantiklisi bu butcede.

Yeni konular

Geri
Yukarı