13.000 TL'ye kadar telefon önerisi

ByStalker

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Youtuber & Gamer
Herkese merhaba. Şu anda kullanmış olduğum telefon iPhone 8. ileri de kısa bir zaman sonra akıllı saat kullanmak istediğim dolayısıyla marka olarak sadece Samsung ve Apple düşünüyorum. Sıfır, 2. el çok önemli değil.

2. el iPhone XS-Max modelleri ilgimi çekiyor. iPhone 8'e göre ekranın büyük olması ve daha kaliteli olması da mantıklı ve aklıma mantıklı geliyor.
S20FE'ye baktım ancak ön kamerası pek hoş gelmedi.

Genellikle sosyal medyada geziyorum, sıklıkla video izlerim, fazla oyun oynamıyorum, çok nadiren indie oyunlar ancak kamerası önemli benim için. S20 FE'nin efektli ve net olmayan çekimler yapması hoş gelmiyor. S21 FE'de ise işlemcinin Exynos olması kafamı karıstirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. Şu anda kullanmış olduğum telefon iPhone 8. ileride kısa bir zaman sonra akıllı saat kullanmak istediğim dolayısıyla marka olarak sadece Samsung ve Apple düşünüyorum. Sıfır, 2. el çok önemli değil.

2. el iPhone XS-Max modelleri ilgimi çekiyor. iPhone 8'e göre ekranın büyük olması ve daha kaliteli olması da mantıklı ve aklıma mantıklı geliyor.

Genellikle sosyal medyada geziyorum, sıklıkla video izlerim, fazla oyun oynamıyorum, çok nadiren indie oyunlar ancak kamerası önemli benim için. S20 FE'nin efektli ve net olmayan çekimler yapması hoş gelmiyor. S21 FE'de ise işlemcinin Exynos olması kafamı karıstirdi.

Galaxy a54.
Hem güncel 2023 çıkışlı.
Yeni gelen güncellemelerle daha iyi duruma geliyor.
Batarya 5000 mAh gayet iyi 25 watt destekliyor.
Exynos işlemci gayet güzel daha stabil çalışıyor.
Kamera olarak gayet güzel canlı ve net çekiyor
Bizzat kendim inceledim.

Ön kamerası efektli gibi çekiyor.
Ön kamerada iPhone 11'e ve S20 serisine göre zayıflığı var.
S21 FE, Exynos'tan şüphe etmişsiniz. Ağır oyun oynamadikca rahatsız eden bir SoC değil.
Exynos 990 kadar ısınma ve tüketim mevcut değil. Snapdragon varyantina göre hala zayıf kalsa da fark uçurum kadar değil.
Kamerada gelişmeler var tabii ki.

Herkese merhaba. Şu anda kullanmış olduğum telefon iPhone 8. ileri de kısa bir zaman sonra akıllı saat kullanmak istediğim dolayısıyla marka olarak sadece Samsung ve Apple düşünüyorum. Sıfır, 2. el çok önemli değil.

S21 FE alın kafanız rahat olsun.

Geri
Yukarı