13 inç MacBook Pro M2 vs 14 inç MacBook Pro M3

Öğrenciyseniz şunu alın kesinlikle.

Düz M3 alacağım dersenizde :

Cidden Pro işlemci ve 10 GB fazla belleğe rağmen gönderideki M3 ile attığınız linkteki M3 Pro arasında 6 bin lira mı fark var?

6 bin liraya Apple fazladan 8 GB RAM vermezdi normalde.

Cidden Pro işlemci ve 10 GB fazla belleğe rağmen gönderideki M3 ile attığınız linkteki M3 Pro arasında 6 bin lira mı fark var?

6 bin liraya Apple fazladan 8 GB RAM vermezdi normalde.
Öğrenci indirimi var bir tarafta ondan kaynaklı aslında.

Sizce 16 RAM'lik bir işim olur mu? Yani Video kurgulama vs. gibi işler yapmıyorum. C, C#, Python ve Autocad kullanacağım.

Öğrenci indirimi var bir tarafta ondan kaynaklı aslında.
Hocam öğrenci indirimi gibi olmuyor ki. Taksitlendirme yaptığında direkt 78k civarına çıkıyor laptop

Sizce 16 RAM'lik bir işim olur mu? Yani Video kurgulama vs. gibi işler yapmıyorum. C, C#, Python ve Autocad kullanacağım.
Yazılım için almanızı tavsiye ederim. Çok daha uzun ömürlü ve mantıklı olur. 16 GB RAM şart o kısımda. Almışken M3 Pro çok mantıklı olur.

Yazılım için almanızı tavsiye ederim. Çok daha uzun ömürlü ve mantıklı olur. 16 GB RAM şart o kısımda. Almışken M3 Pro çok mantıklı olur.
16 RAM'li olanı alacağım da çok saçma bir taksitlendirme yapmışlar ayrıca Stoklarda da yok zaten alamıyorum şu an. Yani çoğu insan taksitlendirme şeklinde alacağından dolayı ona göre bir fiyat biçilmiş gibi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı