1500 - 2000 TL arası kulaklık önerisi

USB'li olan versiyonda kendi ses kartı yok muydu hocam parazit olayı biraz şaşırttı.

Hocam ses kartı yok bunda.
Normal V2 de var.
Bu direk USB
Ben ilk başta vatana teslim ettim kulaklığı değişim veya iade sordular V2 ile arasında 1000TL fark vardı.
Bende değişim dedim o yüzden sonra baktım 500TL fark olmuş hem ses kartı hem kumaş ped.
İade etmeye çalışıyorum fakat olmayacak gibi :D 20iş günü içerisinde teslim etmeleri lazım şu an 19.iş günündeyiz :D

Ben bizzat mağazaya gidip denedim BlackShark V2 çok rahat.
Kumaş pedin ayrı bir rahatlığı var.

Kesinlikle alınmalı HS50 Pro'ya bakmanıza gerek yok BlackShark v2X varken alınmaz. Ayrıca bu parazit olayına gelirsek öyle bir şey yok dönüştürücü ile alakalı bir problem oluyor o aynısını yaşadım dönüştürücüye bastırınca sorunum çözüldü. O yüzden önerim BlackShark v2X kesinlikle. Hayırlı olsun.

Kesinlikle alınmalı HS50 Pro'ya bakmanıza gerek yok BlackShark v2X varken alınmaz. Ayrıca bu parazit olayına gelirsek öyle bir şey yok dönüştürücü ile alakalı bir problem oluyor o aynısını yaşadım dönüştürücüye bastırınca sorunum çözüldü. O yüzden önerim BlackShark v2X kesinlikle. Hayırlı olsun.

Hocam o dediğiniz sorun zaten jak girişlerine falan olan normal sıkıntı.
Benim hoparlörde de oluyor ara sıra dokunuyorum düzeliyor.
Bunda mikrofonu açar açmaz cızırtı sesi başlıyor.
Trendyol'da yorumlarda da görmüştüm o kişide de cızırtı yapıyor.
Çoğu kişide sol kulaktan geliyor cızırtı sağdan geliyor diyeni duymadım.

Ben memnunum hocam arkadaşın bütçe maksimum 1.5k olsa onu öneririm ama 2K TL'ye çıkmışken BlackShark v2X alması çok daha mantıklı olur.

Ben memnunum hocam arkadaşın bütçe maksimum 1.5k olsa onu öneririm ama 2K TL'ye çıkmışken BlackShark v2X alması çok daha mantıklı olur.

BlackShark v2X geçenlerde gördüm jaklı olanı 1300-1400TL'ye düşmüştü
Ben USB olanını aldım jak girişli sevmiyorum (2000TL)

Jak girişli alacaksanız beklemenizi öneririm USB olanını alacaksanız indirime girmesi biraz daha uzun sürebilir alınan bir model değil.

Birebir aynı sıkıntı oluyor hocam, Discord'da VC'ye girdiğin anda sol taraftan kulak çınlaması gibi bir şey geliyor. Razer ile konuştum Türkiye'ye değişim ürün kargosu gönderemiyoruz isterseniz yurt dışındaki bir adrese göndeririz diyorlar.

20 iş günü de çok fazlaymış. 4 hafta bekleyeceğime katlanırım daha iyi.

Geri
Yukarı