1500 - 2000 TL arası kulaklık önerisi

Birebir aynı sıkıntı oluyor hocam, Discord'da Vc'ye girdiğin anda sol taraftan kulak çınlaması gibi bir şey geliyor. Razer ile konuştum Türkiye'ye değişim ürün kargosu gönderemiyoruz isterseniz yurt dışındaki bir adrese göndeririz diyorlar.

20 iş günü de çok fazlaymış. 4 hafta bekleyeceğime katlanırım daha iyi.

Hocam mikrofon kullanıldığı anda başlıyor Discord da alakası falan olsa neyse çözülür de böyle sorun mu olur :D

Yani jaklı alsamda çok sıkıntı olurmu.Ayrıca yakın zamanda ürün indirime girer mi sizce ?

Valla adamın birinden ben 2.el v2 aldım 1000 e nasıl oldu bilmiyorum ben ilk v2x + usb satar diye endişe ettim ama foto video falan güvenilir yerden de alışveriş teklif edince o da her şeyi yaptı kabul etti tertemiz kulaklık, 850 ye aldığım 0 v2x de elimde kaldı ona da kıyamadım şu an satmaya kalsın

Çıkabilirsen ki düşün bence V2 ye çık çağ atlamış ama V2X de iş görür dersen tamamdır V2 nin ses kalitesi aşırı aşırı üst seviye de X'e göre hem minyon ve daha kibar duruyor daha şık örgü kablo mikrofonu çıkabiliyor kumaş pad ve kafa bandına sahip daha esnek daha rahat ben mesela V2X de 7.1 özelliğini açıyordum gayet net şekilde kullanıyordum ama bazen üstüne bir kaç yerler den ayar çekip sesi daha da yükseltmeye çalışıyordum müzik dinlemek için fakat V2 de şöyle diyeyim sesi 100 den 80'e çekiyorum öyle düşün ekstra bir şeye de ihtiyaç duymadan THX özelliğini bile öyle kullanmaya gerek kalmıyor bassları da gayet başarılı mikrofon olayına gelirsek V2X de V2 de bu konumda aynı ekstra program kullanırsan da çok daha güzel oluyor belki V2 de gürültü engelleme olayı daha üst seviyededir ben çok fark etmesem de dip sesi yok ediyor gibi gibi sanki...
V2X de ek olarak jack veriyor onun birini mikrofona diğerini de kulaklığa takacaksın takmaz isen sadece kulaklık çalışır mikrofon çalışmaz v2 de de direkt usb hepsinin işini görüyor onda da jack var ama jack'ı jack'a takmak yerine bunda jack'ı usb ye takıyorsun işte detaylı videoları vardır yt de daha net anlar görürsün dinlersin

Bu çınlama olayı bende ikisinde de olmadı bu arada muhtemelen ürünler üretimsel olarak çıkış dan problemlidir jack veya usb den ötürü bir problem yok yani jack olduğu için kronik bir sorunu yok jack kulaklıklar da olan tek sorun anakartın kalitesine göre ses vermesi o da idare ediyordu mesela A320 M K da Realtek ALC 887 vardı yanılmıyorsam

Son düzenleme:
Vallahi adamın birinden ben 2.el V2 aldım 1000'e nasıl oldu bilmiyorum ben ilk v2X + USB satar diye endişe ettim ama fotoğraf video falan güvenilir yerden de alışveriş teklif edince o da her şeyi yaptı kabul etti tertemiz kulaklık, 850'ye aldığım 0 v2X de elimde kaldı ona da kıyamadım şu an satmaya kalsın.

Çıkabilirsen ki düşün bence v2'ye çık çağ atlamış ama v2X de iş görür dersen tamamdır v2'nin ses kalitesi aşırı aşırı üst seviye de X'e göre hem minyon ve daha kibar duruyor daha şık örgü kablo mikrofonu çıkabiliyor kumaş pad ve kafa bandına sahip daha esnek daha rahat ben mesela v2X de 7.1 özelliğini açıyordum gayet net şekilde kullanıyordum ama bazen üstüne birkaç yerlerden ayar çekip sesi daha da yükseltmeye çalışıyordum müzik dinlemek için fakat V2 de şöyle diyeyim sesi 100'den 80'e çekiyorum öyle düşün ekstra bir şeye de ihtiyaç duymadan THX özelliğini bile öyle kullanmaya gerek kalmıyor bassları da gayet başarılı mikrofon olayına gelirsek v2X de V2 de bu konumda aynı ekstra program kullanırsan da çok daha güzel oluyor belki V2 de gürültü engelleme olayı daha üst seviyededir ben çok fark etmesem de dip sesi yok ediyor gibi gibi sanki...
V2X de ek olarak jack veriyor onun birini mikrofona diğerini de kulaklığa takacaksın takmaz isen sadece kulaklık çalışır mikrofon çalışmaz V2 de de direkt USB hepsinin işini görüyor onda da jack var ama Jack'ı Jack'a takmak yerine bunda Jack'ı USB'ye takıyorsun işte detaylı videoları vardır YT de daha net anlar görürsün dinlersin.

Bu çınlama olayı bende ikisinde de olmadı bu arada muhtemelen ürünler üretimsel olarak çıkışdan problemlidir jack veya USB'den ötürü bir problem yok yani jack olduğu için kronik bir sorunu yok jack kulaklıklar da olan tek sorun anakartın kalitesine göre ses vermesi o da idare ediyordu mesela A320 m k da Realtek ALC 887 vardı yanılmıyorsam.

Hocam V2 Special Edition daha mı iyi yoksa düz olanı mı daha iyi bugün veya yarın alacağım.
Aradaki farklar neler.

Hocam V2 Special Edition daha mı iyi yoksa düz olanı mı daha iyi bugün veya yarın alacağım.
Aradaki farklar neler.
Special olanda pasif gürültü engelleme varmış bence çokta önemi olmaz ama olur dersen sen bilirsin fiyat farkını çok görmezsen al geç bana göre V2 yeter V2 ve V2 PRO desen PRO derdim ama Special Edition vs V2 konusunda V2 derim birde Special'ın tasarımı yeşil sanırım renk seçeneği varsa pad kısımları renkli

İnceleme: Razer Blackshark V2 Special Edition bu konuda mevcut V2 den tek farkı yeşil olması ve çanta da gelmesi ben başka fark görmedim

Son düzenleme:
Special olanda pasif gürültü engelleme varmış bence çok da önemi olmaz ama olur dersen sen bilirsin fiyat farkını çok görmezsen al geç bana göre V2 yeter V2 ve V2 Pro desen Pro derdim ama Special Edition vs V2 konusunda V2 derim bir de Special'ın tasarımı yeşil sanırım renk seçeneği varsa pad kısımları renkli.

İnceleme: Razer Blackshark V2 Special Edition bu konuda mevcut v2'den tek farkı yeşil olması ve çanta da gelmesi ben başka fark görmedim.

2500TL de hocam şu an.
Special harici ucuza satan yer görmedim.
Gaming gen güvenilirdir inşallah :D

Bu da var ama blackshark daha iyi bana göre.
@SadeceYiğit O kulaklığın mikrofonu çok kötü diyorlar kral doğru mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı