18 yaş altı banka hesabı

Bugün kartımda imza olmadığı için Yapı Kredi ve DenizBank'tan red yedim. Yaşım 18, 19a gireceğim Ziraat Bankası'ndan hesap açabilmeme rağmen bu bankalardan açamadım en garibide DenizBank'ın hesap açmak için istediği şartlardı.

Şartlar şunlar:
•2 faturanın otomatik ödemesinin bu hesaba bağlanması
•Kredi kartı başvurusu
•Hesaba 50k nakit yatırılması.
Yorum sizin.

Bugün kartımda imza olmadığı için Yapı Kredi ve DenizBank'tan red yedim. Yaşım 18, 19a gireceğim Ziraat Bankası'ndan hesap açabilmeme rağmen bu bankalardan açamadım en garibide DenizBank'ın hesap açmak için istediği şartlardı.

Şartlar şunlar:
•2 faturanın otomatik ödemesinin bu hesaba bağlanması
•Kredi kartı başvurusu
•Hesaba 50k nakit yatırılması.
Yorum sizin.

Yapı Kredi'den neden red yediniz anlamadım ben gittiğim gün kağıtlara velim ile imza attım birkaç gün sonra aldım kartı, garanti için sormuşlardı hesaba aylık ne kadar yatar gibi demek şartlarda buymuş.

Yapı Kredi'den neden red yediniz anlamadım ben gittiğim gün kağıtlara velim ile imza attım birkaç gün sonra aldım kartı, garanti için sormuşlardı hesaba aylık ne kadar yatar gibi demek şartlarda buymuş.

Karşınızdaki insan keyfi ne isterse şart olarak onu söylüyor. Başka bir şubeye gittim deniz bank için ve kimliğinize imza yazdırıp gelin açalım dediler. Yapı Kredi'den de aynı nedenden red yedim.

Gelişme

Yarın garanti şubesine hesap açmaya gideceğim velimle sonuçları paylaşacağım.

Gelişme

2 tane şubeye sormamıza rağmen açmıyorlar, perşembe günü Yapı Kredi'ye gideceğim.

Yapı Kredi kullanıyorum, sorun olursa sorabilirsin.

Yapı Kredi'ye gittim bugün fakat mobil bankacılık açamayız dediler onun dışında kart verip IBAN tanımlıyorlar siz extradan bir şeymi söylediniz yoksa farklı şubeye gideceğim.

Son düzenleme:
Gelişme

Yarın garanti şubesine hesap açmaya gideceğim velimle sonuçları paylaşacağım.

Gelişme

2 tane şubeye sormamıza rağmen açmıyorlar, perşembe günü Yapı Kredi'ye gideceğim.

Yapı Kredi'ye gittim bugün fakat mobil bankacılık açamayız dediler onun dışında kart verip IBAN tanımlıyorlar siz extradan bir şey mi söylediniz yoksa farklı şubeye gideceğim.

Arkadaşım kullanıyor mobil bankacılık falan derseniz açar, açmak zorundalar. Garanti neden açmıyor?

Arkadaşım kullanıyor mobil bankacılık falan derseniz açar, açmak zorundalar. Garanti neden açmıyor?

Staj için açabiliyorlarmış diğer şube uzakta olduğu için gitmedim Yapı Kredi sadece mobil bankacılık açmıyormuş bir daha gidip soracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı