20 bin TL'ye Samsung telefon tavsiyesi

srcn90

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
Arkadaşlar bütçe 20K, herhangi başka bir marka istemiyorum. Bu paraya alınabilecek en iyi Samsung telefon nedir?

Bu nasıl sizce?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bütçe 20k, herhangi başka bir marka istemiyorum. Bu paraya alınabilecek en iyi Samsung telefon nedir?

Bu nasıl sizce?

20 bin TL'yi geçen senenin orta sınıf cihazına gömmeyin lütfen. S22 rahatlıkla tercih edilebilir. S23 FE indirim kampanya vs takip edilebilir. S23 FE çıkılamadığı durumda S22 alın geçin. Batarya olarak tatmin etmese de, diğer her şey de premium çok şık bir cihaz.

20 bin TL'yi geçen senenin orta sınıf cihazına gömmeyin lütfen. S22 rahatlıkla tercih edilebilir. S23 FE indirim kampanya vs takip edilebilir. S23 FE çıkılamadığı durumda S22 alın geçin. Batarya olarak tatmin etmese de, diğer her şey de premium çok şık bir cihaz.

Batarya performansı önemli hocam. Bende M31 var ve 3 yılı geçti hala günü kurtarıyo sabahtan akşama çok rahat. Bunu arkadaşa bakıyoruz.

O zaman a73 tercih edin hocam. Samsung dışı bir telefonda daha iyi batarya performansı sunacak telefonlar var.

Aynı paraya daha iyi performansı verecek telefonlar da var tabi hocam ama uzun ömürlü olmuyolar, ben Samsung harici hiçbir telefonu adam akıllı kullanamadım.

A73 alınmaz. Fiyat etiketini hak etmiyor, o fiyat bandında başta S21 FE Exynos olmak üzere çok daha iyi cihazlar var. Bütçe 2K civarı esnerse de S23 FE alın geçin. Normal şartlarda S22 de önerirdim, zira S23 FE'den çok daha premium olan, arka kamera paketinde daha iyi yardımcı sensörler barındıran ve görece daha kompakt bir cihaz fakat pil performansı berbat.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı