20 bin TL'ye Samsung telefon tavsiyesi

srcn90

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
Arkadaşlar bütçe 20K, herhangi başka bir marka istemiyorum. Bu paraya alınabilecek en iyi Samsung telefon nedir?

Bu nasıl sizce?

Son düzenleme:
A73 alınmaz. Fiyat etiketini hak etmiyor, o fiyat bandında başta S21 FE Exynos olmak üzere çok daha iyi cihazlar var. Bütçe 2K civarı esnerse de S23 FE alın geçin. Normal şartlarda S22 de önerirdim, zira S23 FE'den çok daha premium olan, arka kamera paketinde daha iyi yardımcı sensörler barındıran ve görece daha kompakt bir cihaz fakat pil performansı berbat.
S21fe güzel ancak yoğun kullanımda 2. şarj istiyor. Bir tane powerbank alması isabetli olur eğerki s21fe alacaksa.

@508280

S21 FE oyunsuz kullanımda günü çıkartır.
Buraya kadar ikna olmak üzereydim... 😕
S22 için yazdım onu, bütçeniz o kadar esniyorsa S23 FE var zaten. Ayrıca S22 de oyunsuz kullanımda günü çıkartır, Samsung amiral gemilerinin pil performansı olumsuz yönde abartılmış biraz.

@508280

S21 FE oyunsuz kullanımda günü çıkartır.

S22 için yazdım onu, bütçeniz o kadar esniyorsa S23 FE var zaten. Ayrıca S22 de oyunsuz kullanımda günü çıkartır, Samsung amiral gemilerinin pil performansı olumsuz yönde abartılmış biraz.
Ben arkada zepp+vpn açık iken kurtarmıyor beni. Belki aod'dan dolayı olabilir. Ve "yoğun kullanım" diye yazdım. S23fe güzel ancak kasa kalitesi olarak vasat geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı