2000-3000 TL mekanik klavye önerisi

Çok kısa sürede yıpranan bilek dayama kısmı ayrıca belirli harflerde olmayan ve hatta klavyenin genelinde az olan arka aydınlatmanın zayıflığı. 400 TL daha ekleyip ASUS Scope RX almak çok daha mantıklı. Tek sorun bileklik desteği yok.

O kadar kötümü yani o klavye ASUS'unda bilek desteği olsa güzel aslında ama bilek desteği lazım eli çok yıpratıyor uzun süre kullanınca klavye

O kadar kötümü yani o klavye ASUS'unda bilek desteği olsa güzel aslında ama bilek desteği lazım eli çok yıpratıyor uzun süre kullanınca klavye
Ben kullanmadım hocam ama okuduğum yorumlar öyle idi. Asusta bileklikd esteği isterseniz dediğim modellerde var sadece. Bir de Asus'ta geri ödeme kampanyası vardı bitti. Yine de bugün ince hesap gaming gecesini bekleyin derim.

Ben kullanmadım hocam ama okuduğum yorumlar öyle idi. ASUS'ta bileklikd esteği isterseniz dediğim modellerde var sadece. Bir de ASUS'ta geri ödeme kampanyası vardı bitti. Yine de bugün ince hesap Gaming gecesini bekleyin derim.

Zaten genelde 1500 TL civarları çok önerilen en fazla klavye modeli yani bu kadar dediğin gibi olsa önerilmezdi gibime geliyor.

Bu klavyelerde switch olarak hangileri daha hangilerini almayız sıralamasını bilen varsa yazabilir mi ?

Razer Blackwidow V3 modeli de bakabilirsiniz. Ben şu an onu düşünüyorum. İndirim takip ediyorum.

Yeşil Switch gözüküyor acaba iyi mi görünüş iyi ama bu Switch pek önerildiğini görmedim.

Bu klavyelerde switch olarak hangileri daha hangilerini almayız sıralamasını bilen varsa yazabilir mi ?

Yeşil Switch gözüküyor acaba iyi mi görünüş iyi ama bu Switch pek önerildiğini görmedim.
Razer switch kullanıyor. Güzeldir. Uzun vadeli kulllanan arkadaşlarım var. Mouse de razer olunca benim, klavyeyi de razer almak istedim.

Biraz seslidir yalnız yeşil switch. Öneri olarak XPG Sumnoner var cherry switch kullanıyor. 1750 TL, HP encoder var o da cherry switch kullanıyor 1200 TL. Bunlara da bakabilirsiniz. Ben razer set yapmak istediğim için alacağım. Razer ürünlerin kalitesini beğeniyorum.

Razer Switch kullanıyor. Güzeldir. Uzun vadeli kulllanan arkadaşlarım var. Mouse de Razer olunca benim, klavyeyi de Razer almak istedim.

Biraz seslidir yalnız yeşil Switch. Öneri olarak XPG Sumnoner var Cherry Switch kullanıyor. 1750 TL, HP encoder var o da Cherry Switch kullanıyor 1200 TL. Bunlara da bakabilirsiniz. Ben Razer set yapmak istediğim için alacağım. Razer ürünlerin kalitesini beğeniyorum.

Genelde XPG ve ASUS klavyeler önerildi yani Türkçe olmadığı için pek beğenemedim bende bunu fiyatı da beklediğimden biraz fazla

XPG Sumnoner ya bunu alacağım ya da ASUS'un 2 bandlarında dediğim özelliklere sahip klavyelerinden birini uzun süreli bir kullanıyor insanlar klavyeyi.

XPG Sumnoner ya bunu alacağım ya da ASUS'un 2 bandlarında dediğim özelliklere sahip klavyelerinden birini uzun süreli bir kullanıyor insanlar klavyeyi.
Hocam 2000 TL bandında ya XPG Summoner yada bileklik desteğinden, numpadden vazgeçmeniz gerekiyor. Bütçe yüksek olsa hem tam klavye, hem bileklik desteği hem TR karakter sorunu yok. Ama bence ya 2200 TL gibi fiyata Asus Rog Scope RX bakmanız gerek yada XPG Summoner. Diğer alternatif 2500 TL gib bir fiyata çıkıp TKL olan Corsair K70 Pro Champions alabilirsiniz. Bahsettiğim tüm klavyeler TR dizilim. Asus'da TR dizilim zaten çoğu belki de hepsi. Belki Falchion modeli değildir ama zaten onlar bütçenizi ve isteklerini karşılamıyor. Razer sadece membran olan modeller TR dizilim zaten.

Steelseries Apex 3 bakabilirsiniz tüm isteklerinizi karşılıyor. Tek sorun mekanik değil.

Geri
Yukarı