2000 TL civarında mekanik klavye önerisi

Bütçe
2000-2200
İlk alışveriş kodlarından sadece bir tanesi işe yarıyor sonra başka kod bulmak gerekiyor.

@Error kral bu custok klavye parçaları tamamladı sayılır, bu klavye kitinin içini açıp bir şey yapmama gerek var mı birkaç videoda gördüm hepsi içini açıyor bir şeyler yapıyor sebebi sadece ses güzelleştirmek mi bende içini açıp bir şeyler yapayım mi?

Ben de sipariş verdim, Switch ve keycaps geldi, klavyesi kaldı. Eva mod ve tape mod yapabilirsin.

1712383454843.png

Kırtasiyeden gayet kolay bulabilirsiniz bu evayı. Dikkat edin simli almayın. Evayı kasanın boş olduğu kısma 1 adet koyacaksınız. Batarya üstüne koymayın. Tape modu görmüşsünüzdür zaten.

Ben de sipariş verdim, Switch ve keycaps geldi, klavyesi kaldı. Eva mod ve tape mod yapabilirsin.

Eki Görüntüle 2160387

Kırtasiyeden gayet kolay bulabilirsiniz bu evayı. Dikkat edin simli almayın. Evayı kasanın boş olduğu kısma 1 adet koyacaksınız. Batarya üstüne koymayın. Tape modu görmüşsünüzdür zaten.

Benim de klavye dağıtımda birkaç saate gelir.
Koymam gereken yere bakarım YouTube'dan, bunun sebebi boşluğu doldurup daha iyi ses almak mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı