2000 TL'ye günlük kullanım için kablolu mouse önerisi

• Konuyu başlatan Rkn88
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 1B
Bütçe
2000 TL
Hocam önerileriniz için teşekkür ederim, Basilisk V3 şu an kullandığım Bloody V7MA'ya çok benziyor. Yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum, yeri geldi yıllarca oyun oynadım ve son 2 haftadır yarattığı double click sorunundan dolayı değiştirmenin vakti geldi diye düşünüyorum. Çok alışığım yapı ve tutuş olarak yabancılık çekmemek adına muhtemelen tercihim Basilisk V3 yönünde olacak.
Eğer kablosuzda olur derseniz şu fareyi öneririm size

2000 TL bütçe günlük kullanıma göre çok fazla. Siz 1000 TL gibi fiyat bantlarına yönelin. Önerim.
Bu Gaming bir mouse. Fakat Gaming olması, günlük hayatta kullanılmayacağı anlamına gelmez. Sağlam ve kalitelidir.

Günlük kullanım için pahalı değiller mi?

Özellikle basilisk e sporcuların tercih ettiği bir mouse. Çok abartı olur günlük için.
Sensei Ten mouse'nin Steelseries Prime'dan bir farki yok.

Günlük kullanım için 2k harcamaya gerek yok bence de, ama bütçe yüksek gibi, verdiğim paraya değsin diyorsanız kablosuz öneririm. Yukarıdaki vgn dragonfly güzel, ergonomik

Günlük kullanım için 2k harcamaya gerek yok bence de, ama bütçe yüksek gibi, verdiğim paraya değsin diyorsanız kablosuz öneririm. Yukarıdaki vgn dragonfly güzel, ergonomik
Hocam hayatımda kablosuz mouse kullanmadım, endişe ettiğim konu pili bittiği zaman değiştirmem gerekecek kullanamayacağım vs. Eski kafalılık yapıyorum bir miktar. Bilemiyorum belki günümüz teknolojisinde çok değişmiştir daha pratiktir ama.

Geri
Yukarı