20000₺'lik bir ürün nasıl taksitli alınır?

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Alacağım bir şey var fiyatı 20000₺. Bende de 2 farklı bankadan 2 kredi var. Fakat birinin limiti 3000 birinin limiti 2000. taksit ile alırsam rahat ödeyebileceğim ama limitim olmadığı için alamıyorum. E çevremde yardım isteyeceğim böldüreceğim akrabalara da çok gitmek istemiyorum sonuçta biraz yüksek meblağ. Sizce nasıl halledebilirim? Aklımdan kredi vs geçti ama şu an üniversitenin çalışma programı dışında bir mesleğim yok. Vereceklerini zannetmiyorum. Veya verirlerse de bilgilendirirseniz sevinirim. (2 senedir kredi kartlarımı kullanıyorum borçları aksatmadan aktif olarak hep ödedim)

Kredi kartında 20000 limit olmadığı sürece ancak kredi çekerek alabilirsin nakit avansın faizi bayağı fazla diye biliyorum.

Hocam şimdi hayatımda hiç kredi çekmedim ama hangikredi sitesinde 15000 kredi veriyor ödemesi de 22000 olarak gözüküyor. Şimdi bankaya gidip de işte kredi istiyorum ama mesleğim yok demek saçma olur mu veya verirler mi bilemedim. O yüzden konu açmak istedim. Ben 8-10 Ay'da ödeyeceğimden emin olduğum için istiyorum.

Hocam şimdi hayatımda hiç kredi çekmedim ama hangikredi sitesinde 15000 kredi veriyor ödemesi de 22000 olarak gözüküyor. Şimdi bankaya gidip de işte kredi istiyorum ama mesleğim yok demek saçma olur mu veya verirler mi bilemedim. O yüzden konu açmak istedim. Ben 8-10 Ay'da ödeyeceğimden emin olduğum için istiyorum.

Kazancın gözükmüyorlarsa sıkıntı olabilir belki. Kredi kartlarınızdan birinin limitini arttırmayı deneyin uygulamadan olmuyorsa aileniz ile görüşüp onlara ödeyin olmadı.

Sağlam kefil bulabilirseniz banka krediniz hemen onaylanır. Emekli,sgk çalışanı,memur veya iyi bir tüccar olmalı.

Elinizde belge yoksa gelir ve işinizle ilgili kredi zor. Hangi kredi sitesinde yazanlara pek bakmayın, krediyi çekmek istediğinizde banka sizden belge istiyor. Eğer kazancınızı gösterme şansınız yoksa ya başka birine kredi çektirin ya da birkaç ay kredi kartlarınızı düzenli ödeyip limit artışı bekleyin.

Hepsiburada limitiyle bir ihtimal alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı