2006 iMac (snow l 10.6.5) sisteme Windows 7 nasıl kurulur?

Timuçib

Decapat
2006 iMac (snow l 10.6.5) sisteme Windows 7 kurmak istiyorum. Bunu nasıl yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boot Camp kullanarak. Ben olsam Windows 7 kurmazdım, patch ile El Capitan kuruluyor olması lazım. İstersen El Capitan kur. Patch ile uğraşamam ben diyorsan Mac OS X Lion kur. O makinenin hakkını vermek lazım..

Benim koleksiyonda da ona benzer bir iMac vardı ama bozuldu. Halen çalışsaydı Xcode 3 kurup eğlence amaçlı kendi Mac OS X uygulamamı yazardım, çok zevkli oluyor. Bence Windows kurmayın.

Boot Camp kullanarak. Ben olsam Windows 7 kurmazdım, patch ile El Capitan kuruluyor olması lazım. İstersen El Capitan kur. Patch ile uğraşamam ben diyorsan Mac OS X Lion kur. O makinenin hakkını vermek lazım.

Benim koleksiyonda da ona benzer bir iMac vardı ama bozuldu. Halen çalışsaydı Xcode 3 kurup eğlence amaçlı kendi macOS X uygulamamı yazardım, çok zevkli oluyor. Bence Windows kurmayın.

Hocam Mac kullanmayı denedim fakat Snow Leopard sürümüne kadar yükseltebildim ancak, Nasıl El Capitan kuracağım.

Son düzenleme:
Hocam Lion kurarım istesem zaten bir şey fark etmeyecek. El Capitan kurmak istiyorum.

Bu konuyu inceleyin. 2006 model bir Mac Pro bu, El Capitan kurmuş arkadaş. İşinize yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı