24 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Playstation Showcase(Etkinliği) 1 saatten uzun sürecek

Makaleler
2
Yer
Ankara
Playstation Showcase dediğimiz şey Sony'nin oyun göstermek için arada bir yaptığı etkinlik oluyor. Genellikle en uzun ve dolu etkinlikler Mayıs- Haziran'da oluyor. Mesela Last of Us Part 1, Spider- Man Remastered PC versiyonu gibi şeyler bu dönemde duyurulmuştu. Biliyorsunuz 24 Mayıs Çarşamba TSİ 23.00'da Playstation etkinliği olacak. Bu etkinlikte Marvel's Spider- Man 2'nin oynanışını görmeyi bekliyoruz fakat etkinliğin 1 saatten uzun süreceği açıklandı. Yani sadece Spider- Man oynanış fragmanı değil daha fazla şey (Bloodborne PC, Ghost of Tsushima PC, Last of Us Part 2 PC) görebiliriz.

@Elio Talvinen, @LegendaryDevilHunter, @Mr. DarkTech, @NNUE

Kaynaklar:

İlk PS5 yayınından beri yayından 20-30 dakika önce yayına girer ve başlayacağı zamanı beklerim. Başladığı zaman keyifle izlerim, adet oldu benim için. Spider-Man 2 bekliyorum yayında.

İlk PS5 yayınından beri yayından 20-30 dakika önce yayına girer ve başlayacağı zamanı beklerim. Başladığı zaman keyifle izlerim, adet oldu benim için. Spider-Man 2 bekliyorum yayında.
Kasım'dan önce çıkacak diye bekleniyorken göstermemeleri hata olur hocam. God of War Ragnarok gibi bu etkinlikten itibaren bir şeyler göstermeye başlarlar. Hatta God of War Ragnarok'un Yaz'ın sonunda çıkan fragmanında Thor vs Kratos görüyorduk bunda da Venom vs Spider- Man görürüz ve epik bir sahneden sonra fragman biter kesin.
Nedense içimde Demons Souls da PC'ye duyurulacakmış gibi bir his var.
O oyun PC'ye getirilmek için yapılmış gibi bir oyun hocam zaten.

PlayStation Showcase dediğimiz şey Sony'nin oyun göstermek için arada bir yaptığı etkinlik oluyor. Genellikle en uzun ve dolu etkinlikler mayıs- Haziran'da oluyor. Mesela Last of Us Part 1, Spider- Man Remastered PC versiyonu gibi şeyler bu dönemde duyurulmuştu. Biliyorsunuz 24 Mayıs Çarşamba TSI 23.00'da PlayStation etkinliği olacak. Bu etkinlikte Marvel's Spider- Man 2'nin oynanışını görmeyi bekliyoruz fakat etkinliğin 1 saatten uzun süreceği açıklandı. Yani sadece Spider- Man oynanış fragmanı değil daha fazla şey (Bloodborne PC, Ghost of Tsushima PC, Last of Us Part 2 PC) görebiliriz.

@Elio Talvinen, @LegendaryDevilHunter, @Mr. DarkTech, @NNUE

Kaynaklar:

Nereden izleyebiliriz hocam.

Spiderman 2’den banko oynanış görürüz diye düşünüyorum. Ve PC’ye gelecek oyun için de Bloodborne ya da Demon souls gelir diye düşünüyorum. Bence bu etkinlikte Bloodborne Remake duyurulur. 1,5 yıla falan da gelir. Geldiği zaman PC’ye de getirirler. Hem de ps5 oyuncuları 60 fps oynayabilir Bloodborne’u. Ama 1,5 sene PC’ye oyun çıkarmadan da durmazlar. Üst üste iki kez souls oyunu da getirmezler bence. TLOU part 1 rezilliği sonrası Part 2’yi uzun bir süre bekletirler. Bu yüzden Ghost of tsushima’yı bekliyorum. 2023 sonu 2024 başı gibi tarih verirler bence. Wolverine ile ilgili bir şeyler de görebiliriz ama çok kapsamlı olmaz. İnsomniac’ın aynı anda iki büyük oyun yapabileceğini sanmıyorum.

İnsomniac’ın aynı anda iki büyük oyun yapabileceğini sanmıyorum.
Aynı anda 2 tane oyun yaptılar. Birisi propoganda oyunuydu diğeri ise eh iştelikti.
Spiderman 2’den banko oynanış görürüz diye düşünüyorum. Ve PC’ye gelecek oyun için de Bloodborne ya da Demon souls gelir diye düşünüyorum. Bence bu etkinlikte Bloodborne Remake duyurulur. 1,5 yıla falan da gelir. Geldiği zaman PC’ye de getirirler. Hem de ps5 oyuncuları 60 fps oynayabilir Bloodborne’u. Ama 1,5 sene PC’ye oyun çıkarmadan da durmazlar. Üst üste iki kez souls oyunu da getirmezler bence. TLOU part 1 rezilliği sonrası Part 2’yi uzun bir süre bekletirler. Bu yüzden Ghost of tsushima’yı bekliyorum. 2023 sonu 2024 başı gibi tarih verirler bence. Wolverine ile ilgili bir şeyler de görebiliriz ama çok kapsamlı olmaz. İnsomniac’ın aynı anda iki büyük oyun yapabileceğini sanmıyorum.
Bence akılları varsa Bloodborne getirirler. Çünkü Demon Souls'a kıyasla yurt dışında bile çok daha fazla beklenen bir oyun. PC oyuncularının açlığı bir yana oyunun 30FPS'de sıkışıp kalması çok kötü bir durum.
Ghost of Tsushima PC duyurusu bekliyorum umarım bu yaz gelir.

TLOU part 2 umidim yok ama belki bir şans olabilir.
Part 2 gelecekse bile önce Uncharted(Last of Us Part 1 çıkana kadar en problemli oyun buydu. Hâla da mouse ve klavye ile oynayamayan insanlar var) sonra Last of Us Part 1 rezilliğinden dolayı Iron Galaxy port firmasıyla çalışmazlar artık.

Asıl God of War Ragnarok PC portu duyurulsa harika olmaz mıydı ya? Gelmeyecek ama olsun, insanın içinde ufak bir ümit oluyor :(

Aynı anda 2 tane oyun yaptılar. Birisi propoganda oyunuydu diğeri ise eh iştelikti.

Bence akılları varsa Bloodborne getirirler. Çünkü Demon Souls'a kıyasla yurt dışında bile çok daha fazla beklenen bir oyun. PC oyuncularının açlığı bir yana oyunun 30FPS'de sıkışıp kalması çok kötü bir durum.

Part 2 gelecekse bile önce Uncharted(Last of Us Part 1 çıkana kadar en problemli oyun buydu. Hâla da mouse ve klavye ile oynayamayan insanlar var) sonra Last of Us Part 1 rezilliğinden dolayı Iron Galaxy port firmasıyla çalışmazlar artık.

Asıl God of War Ragnarok PC portu duyurulsa harika olmaz mıydı ya? Gelmeyecek ama olsun, insanın içinde ufak bir ümit oluyor :(
Harika olurdu Ragnarok. Ama uzun bir süre hiç sanmıyorum. Rahat 2025-2026’sı var gibi.

Geri
Yukarı