24 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Playstation Showcase(Etkinliği) 1 saatten uzun sürecek

Aynı anda 2 tane oyun yaptılar. Birisi propoganda oyunuydu diğeri ise eh iştelikti.

Bence akılları varsa Bloodborne getirirler. Çünkü demon Souls'a kıyasla yurt dışında bile çok daha fazla beklenen bir oyun. PC oyuncularının açlığı bir yana oyunun 30FPS'de sıkışıp kalması çok kötü bir durum.

Part 2 gelecekse bile önce Uncharted(Last of Us part 1 çıkana kadar en problemli oyun buydu. Hâla da mouse ve klavye ile oynayamayan insanlar var) sonra Last of Us part 1 rezilliğinden dolayı ıron Galaxy port firmasıyla çalışmazlar artık.

Asıl God of War: Ragnarök PC portu duyurulsa harika olmaz mıydı ya? Gelmeyecek ama olsun, insanın içinde ufak bir ümit oluyor :(

Olabilir God of War: Ragnarök veya Horizon forbiden West gelebilir.

Ama Bunlar'dan en olası Ghost of Tsushima duyurusu geleceğini hissediyorum bu yil çıkacaktır diye düşünüyorum bu oyun.

PC oyuncularının açlığı bir yana oyunun 30FPS'de sıkışıp kalması çok kötü bir durum.
Bu oyunda anlam veremediğim bir durum var. Sony gerçekten göz bebeği konumunda bakıyor buna. Benim tahminim sürekli oyunu remastered etmek için elden ele dolaştırdılar fakat üst üste aksilik oldu veya istedikleri gibi olmadı gibi geliyor. 2020, 2021 hep sağlam duyumlar geldi mesela BB ile ilgili. Bluepoint de suskun bayadır, bir şeyler yaptıkları belli.

Harika olurdu Ragnarok. Ama uzun bir süre hiç sanmıyorum. Rahat 2025-2026’sı var gibi.
O kadara kalmaz. Artık oyun yapmak 1 milyar doları bulduğu için tek platformda oyun tutma işine girmezler. 2023 olmasa bile 2024'de gelir bence.

Bu oyunda anlam veremediğim bir durum var. Sony gerçekten göz bebeği konumunda bakıyor buna. Benim tahminim sürekli oyunu remastered etmek için elden ele dolaştırdılar fakat üst üste aksilik oldu veya istedikleri gibi olmadı gibi geliyor. 2020, 2021 hep sağlam duyumlar geldi mesela BB ile ilgili. Bluepoint de suskun bayadır, bir şeyler yaptıkları belli.
Bluepoint PS4 döneminde sadece PS3 oyunlarını alıp sanki Youtube videosuymuş gibi oyunları 720P'den 1080P'ye yükseltip FPS'i 30'dan 60'a çıkarıyordu. Demon Souls adamların gerçekten yaptıkları tek işti. Herhalde gerçekten yeni bir iş yaptık artık 10 yıl mola verelim kafasına girdiler.
Olabilir God of War: Ragnarök veya Horizon forbiden West gelebilir.

Ama Bunlar'dan en olası Ghost of Tsushima duyurusu geleceğini hissediyorum bu yil çıkacaktır diye düşünüyorum bu oyun.
Ghost of Tsushima ya bu yıl ya da gelecek yıl gelir ya da hiç gelmez bence.

O kadara kalmaz. Artık oyun yapmak 1 milyar doları bulduğu için tek platformda oyun tutma işine girmezler. 2023 olmasa bile 2024'de gelir bence.
Daha getirecekleri çok oyun var diye öyle dedim. Dediğiniz gibi de olabilir. Bu sene Ghost of Tsushima. Seneye de Bloodborne ve TLOU part 2 gelebilir. Ondan sonraki sene Ragnarok gelir bence. Umarım dediğiniz gibi olur.

Daha getirecekleri çok oyun var diye öyle dedim. Dediğiniz gibi de olabilir. Bu sene Ghost of Tsushima. Seneye de Bloodborne ve TLOU part 2 gelebilir. Ondan sonraki sene Ragnarok gelir bence. Umarım dediğiniz gibi olur.
2022'de çok oyun getirdiler. Bu yılı boş geçip 2024'e dolu dolu gelebilirler belki. Gerçi bu yıl Spider- Man 2 hariç ellerinde başka marka yok. Hatta gelecek yıl için bile bir marka yok şu an. Mali açığı kapatmak için PC'ye oyun getirebilirler.

Metal Gear Solid 3 remake de beklenenler arasında ama kimse bahsetmemiş onunda bekleyeni çok fazla yanında Silent Hill 2 remake ile Death Stranding 2 hakkında da bir şeyler paylaşılırsa güzel olur.

Konami muhtemelen bir şeyler paylaşacak. Ben SH2 Remake oynanış videosu paylaşır diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı