25.000 TL'ye kadar sistem önerisi

Bütçe
20.000-25.000

Liliana0

Zeptopat
Daha fazla  
20-25.000 civarında bir sistem kurmayı düşünüyorum sonradan ekran kartı ve işlemciyi yükseltebilirim. Ona göre bir hazır sistem varsa onu alacağım. İlk defa bilgisayar dizeceğim. Bilgisayarı oyun için kullanacağım ve iyi bir verim almak istiyorum yüksek grafikli oyunlar tercih ettiğim için. Fiyat yalnızca kasa için 20-25.000 aralığıdır. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Bütçe artar ise,

Artmaz ise,

20-25.000 civarında bir sistem kurmayı düşünüyorum sonradan ekran kartı ve işlemciyi yükseltebilirim. Ona göre bir hazır sistem varsa onu alacağım. İlk defa bilgisayar dizeceğim. Bilgisayarı oyun için kullanacağım ve iyi bir verim almak istiyorum yüksek grafikli oyunlar tercih ettiğim için. Fiyat yalnızca kasa için 20-25.000 aralığıdır. Bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Bunu al.

Bütçe artar ise,

Artmaz ise,

Bu güzel duruyor. Fanı almak zorundayım galiba o direkt işlemciye mi bağlanacak? Daha önce yapmadığım için bilmiyorum da. Sistem güzel gibi görünüyor sonradan yükseltmeye de müsait gibi.

Bunu al.

Bu fiyata alabileceğim en iyi sistem bu galiba. Teşekkürler.

İkisi de yükseltmeye müsait. Soğutucu ayrı geliyor. Siz takarsınız ya da taktırırsınız.

Sistemin içinde mi geliyor soğutucu yoksa ben ekstra olarak mı alacağım?

Bu fiyata alabileceğim en iyi sistem bu galiba. Teşekkürler.

Sistemin içinde mi geliyor soğutucu yoksa ben ekstra olarak mı alacağım?
Kanka hepsi beraber geliyor. Sadece ekran kartı ve soğutucu zarar görmesin diye ayrı geliyor. İkisininde montajını sen yapacaksın. Sen özelleştirme kısmından sogutucuyu seçip öyle al gerisine karışma :D

Kanka hepsi beraber geliyor. Sadece ekran kartı ve soğutucu zarar görmesin diye ayrı geliyor. İkisinin de montajını sen yapacaksın. Sen özelleştirme kısmından sogutucuyu seçip öyle al gerisine karışma :D

Tamamdır çok teşekkür ediyorum.

Kanka hepsi beraber geliyor. Sadece ekran kartı ve soğutucu zarar görmesin diye ayrı geliyor. İkisinin de montajını sen yapacaksın. Sen özelleştirme kısmından sogutucuyu seçip öyle al gerisine karışma :D

16 GB tek RAM bana sıkıntı çıkartır mı? Şu an ekleyemiyorum, bu sistemi almaya karar verdim. Darboğaz gibi sorunlarla karşılaşır mıyım?

Son düzenleme:
Hayır. RAM DDR5 sıkıntı olmaz merak etme.

Çok teşekkür ederim bu sistemi alacağım galiba. Elimde fazladan bir laptop var onu satacağım. MSI Pulse GL-76 17.3 inç ekran, NVIDIA GeForce GDDR6 6 GB 3060 ekran kartı, i7-11800H işlemci, 1 TB NVMe PCI-e GEN3x4 SSD. Amazon.com.tr 22 veren oldu ama emin olamadım. Siz bu konulara hakim gibisiniz, sizce ne kadar eder?

Geri
Yukarı