25 bin TL telefon önerisi

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Telefon alacağız ancak bütçe maksimum 23 bin TL olabilir. Turkcell üzerinden almamız gerek. 6.1 İnç telefon kesinlikle alınmayacak. O yüzden ben S23 FE düşündüm ancak kararsızım. Tavsiyeye açığım. Turkcell dışından öneri yapsanız da olur.

Xiaomi 13 Lite kaçırmayın derim 6.55 inç S23FE almanıza gerek yok oda 6.5inç ekran diyor ama ekran kasa oranı ile 6.1 inç falan düşüyor.

Oyun performansı kötü mü hocam?
Ağır oyunlar için evet, kötü. Samsung dökümü işlemcilerin bulunduğu kasalarda iyi oyun performansi için fan gerekiyor.
Oyun için alınıyorsa POCO F5 hatta F5 Pro var. Ama bırakın S23'ü falan S10 ile bile kamerada baş edemezler.

Ağır oyunlar için evet, kötü. Samsung dökümü işlemcilerin bulunduğu kasalarda iyi oyun performansi için fan gerekiyor.
Oyun için alınıyorsa POCO F5 hatta F5 Pro var. Ama bırakın S23'ü falan S10 ile bile kamerada baş edemezler.
Oyun zaten çok oynanmayacak. Oynanan oyunda Traffic Racer olur.

Oyun zaten çok oynanmayacak. Oynanan oyunda Traffic Racer olur.
O oyunları oynatamayan cihaz bulmak zor. Bahsettiğim Genshin Impact gibi oyunlardı. O halde S23 FE, GT2 Pro gibi cihazlara bakabilirsiniz.
S23 FE, GT2 Pro'dan daha iyi kamera ve arayüz sunar. GT2 Pro, islemci ve ekran yönüyle daha iyi bir cihaz.

O oyunları oynatamayan cihaz bulmak zor. Bahsettiğim Genshin Impact gibi oyunlardı. O halde S23 FE, GT2 Pro gibi cihazlara bakabilirsiniz.
S23 FE, GT2 Pro'dan daha iyi kamera ve arayüz sunar. GT2 Pro, islemci ve ekran yönüyle daha iyi bir cihaz.
Bizim ihtiyacımız kullanımı kolay. Sorunlarıyla uğraştırmayacak ve kamerası iyi olan bir telefon.

Bizim ihtiyacımız kullanımı kolay. Sorunlarıyla uğraştırmayacak ve kamerası iyi olan bir telefon.

S23 FE de arkadaşın dediği ağır oyun performansı kötü ama kamerası iyi alacaksanız S23 FE değil düz S23 alacaksın o kadar paran yok ise Xiaomi öneremiyorum ama Realme GT2 Pro'ya bakabilirsiniz.
iPhone 11 önerebilirim ama o telefonda AMOLED ekran yok.

Ve Realme 11 Pro da bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı