250 bin TL'ye e-ticaret sitesi alınır mı?

BizowiE

Decapat
Evet arkadaşlar R10 da bir site satışı buldum. Sizce alınmalı mı bu konu hakkında yardımcı olacak tanıdıklarım var.
Satan adamla telefonda görüştüm 3-4 ay yardımcı olurum size dedi. Aylık getirisi 20.000 TL ile 50.000 TL arasıymış link bırakıyorum.
Site adresini isterseniz atabilirim.

Evet arkadaşlar R10 da bir site satışı buldum. Sizce alınmalı mı bu konu hakkında yardımcı olacak tanıdıklarım var.
Satan adamla telefonda görüştüm 3-4 ay yardımcı olurum size dedi. Aylık getirisi 20.000 TL ile 50.000 TL arasıymış link bırakıyorum.
Site adresi ne mantığı ne? Mesela benim bildiğim hepsiburada trendyol gibi sitelerde insanlar satıcılar ilan verebilir bu mantıkta mı?

Hocam aylık getirisi o kadar olupta 250.000₺'ye satılır mı? Adam satmak yerine 5 ay bekler parasını çıkarır zaten. Üstüne üstlük elinde kalır para...

20-50 K çok uçuk bir aralık. 50K ya yakın cirolar yapıyor ve bende bu işin üstüne düşer yaparım diyorsan alınır. Ama 20K zor görüyor ve sende olaya yapancılık çekersen yatırımını bile çıkarman zor.

Sitenin o kadar getirisi olsaydı o adamlar siteyi satmazlardı.

Şu anda 1500'den fazla whattsapdan yazan müşterileri varmış uğraşamadığı için satıyormuş.

Aylık getirisi doğru ise alınır bence.

Aylık getirisi evet doğru 7-10 ayda amorti ediyor.

Hem adamın ticaret puanı yüksek dolandırıcı olduğunu sanmıyorum.

20-50 k çok uçuk bir aralık. 50k ya yakın cirolar yapıyor ve bende bu işin üstüne düşer yaparım diyorsan alınır. Ama 20k zor görüyor ve sende olaya yapancılık çekersen yatırımını bile çıkarman zor.

Üstüne düşeceğim tabii ki hocam.

"Bu konuyu açalı 45 gün oldu ve ilk gün site satılmış olsaydı şu anda 60 bin TL siteyi alan kişi kazanmış olacaktı" demiş mesajında. @WaiiXD @lampeonn @EkmekArasiHava @Rouly

Bu arada aylık 14-15k tıklanması varmış sitenin.

Son düzenleme:
Şu anda 1500'den fazla whattsapdan yazan müşterileri varmış uğraşamadığı için satıyormuş.

Aylık getirisi evet doğru 7-10 ayda amorti ediyor.

Hem adamın ticaret puanı yüksek dolandırıcı olduğunu sanmıyorum.

Üstüne düşeceğim tabii ki hocam.

"Bu konuyu açalı 45 gün oldu ve ilk gün site satılmış olsaydı şu anda 60 bin TL siteyi alan kişi kazanmış olacaktı" demiş mesajında. @WaiiXD @lampeonn @EkmekArasiHava @Rouly

Bu arada aylık 14-15k tıklanması varmış sitenin.
Tekrar belirtmek isterim satıcı güvenilir ve sitenin gelirleri doğru ise alınır ama benim de aklıma takıldı 5 ayda o parayı kazanmak varken neden satıyor mesela? Satıcı bir açıklama yaptı mı bu konu hakkında?

Geri
Yukarı