250 bin TL'ye e-ticaret sitesi alınır mı?

Tekrar belirtmek isterim satıcı güvenilir ve sitenin gelirleri doğru ise alınır ama benim de aklıma takıldı 5 ayda o parayı kazanmak varken neden satıyor mesela? Satıcı bir açıklama yaptı mı bu konu hakkında?

Sorayım hocam.

Tekrar belirtmek isterim satıcı güvenilir ve sitenin gelirleri doğru ise alınır ama benim de aklıma takıldı 5 ayda o parayı kazanmak varken neden satıyor mesela? Satıcı bir açıklama yaptı mı bu konu hakkında?

"250 bin TL nakite arac sıfırlıcam nasipse :)
Satılmasada olur sorun yok.
Elime toplu para geçmesi için satıyorum" dedi hocam @Rouly

@Rouly

Son düzenleme:
Sorayım hocam.

"250 bin TL nakite arac sıfırlıcam nasipse :)
Satılmasada olur sorun yok.
Elime toplu para geçmesi için satıyorum" dedi hocam @Rouly

@Rouly
Eline toplu para için satıyorsa ve mesajlarla uğraşmak istemiyorsa bence alınır hocam. Ya satan kişi sabırsız yada cidden arabaya ihtiyacı var. Bence biraz pazarlık yapabilirsiniz.

Eline toplu para için satıyorsa ve mesajlarla uğraşmak istemiyorsa bence alınır hocam. Ya satan kişi sabırsız ya da cidden arabaya ihtiyacı var. Bence biraz pazarlık yapabilirsiniz.

Bende alma düşüncesindeyim hocam. Bir yakınım bu konularda çok bilgili ona da danışacağım ona göre pazarlıkla almayı düşünüyorum.

Bende alma düşüncesindeyim hocam. Bir yakınım bu konularda çok bilgili ona da danışacağım ona göre pazarlıkla almayı düşünüyorum.
Hocam diyeceğim hiç etik değil ancak sanırım arabaya biraz fazla ihtiyacı var, ve ben sanmıyorum ki çok hızlı bir şekilde birisi 250.000₺'yi hemen çıkarıp verecek (siz dışında) Şahsen ben hiç o işlere girmem ve neredeyse bütün insanlar benim gibi düşünüyor. Adamı biraz köşeye kıstırıp damara göre şerbet verirseniz kelepir fiyattan alabilirsiniz. Ama çok zorlamayın adamın sinirlerine binersiniz 😅

Hocam diyeceğim hiç etik değil ancak sanırım arabaya biraz fazla ihtiyacı var, ve ben sanmıyorum ki çok hızlı bir şekilde birisi 250.000₺'yi hemen çıkarıp verecek (siz dışında) şahsen ben hiç o işlere girmem ve neredeyse bütün insanlar benim gibi düşünüyor. Adamı biraz köşeye kıstırıp damara göre şerbet verirseniz kelepir fiyattan alabilirsiniz. Ama çok zorlamayın adamın sinirlerine binersiniz 😅

Benim için para sıkıntı değil hocam gerçekten o kadar kazanç sağlıyor mu o önemli.

Hocam ben hiç güvenemedim. Para sizin için önemli olmasa dahi mevcut sermayeniz ile siz direkt satıcı olun. Elinizin altındaki parayı bunun gibi ucu açık hazır sitelere vermektense doğrudan sektöre girmek daha iyi geliyor bana. Siz bilirsiniz tabii.

Hocam ben hiç güvenemedim. Para sizin için önemli olmasa dahi mevcut sermayeniz ile siz direkt satıcı olun. Elinizin altındaki siteyi bunun gibi ucu açık hazır sitelere vermektense doğrudan sektöre girmek daha iyi geliyor bana. Siz bilirsiniz tabii.
Konu sahibi sitenin sahibi olmak istiyor. Yani siteyi satın alacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı