250 liraya fare önerisi

Tufan4

Centipat
Daha fazla  
En fazla 250 liraya oyuncu mousesi öneriniz var mı? Dandik markalara sırf ışıklı diye çok para vermek istemiyorum. Rampage düşünüyorum fiyat performans olarak. Model önerisi ya da başka marka önerisi varsa alabilirim. Ayrıca mouse pad öneren de olursa sevinirim.

Aklıma bu geliyor, ama bu da çok ucuz. Daha iyisini öneren çıkar belki:
Lenovo bu konuda nasıl bilmiyorum çok da güvenemiyorum.

Dostum beğenmezsen iade hakkın oluyor. Ve şu an bir çok ürün var bu fiyatlara. Girip dolap uygulamasından bakmalısın bence. :) Teşekkür ederim ayrıca.

Yanlış bilgi vermemeyim, eğer ürün çalışmıyorsa ve verdiği bilgiler doğru değilse iade talep edebiliyorsun.

M200-300 senin bakacağın Rampage'lerden kat kat iyi ve uzun ömürlüdür. Bende 2020 Aralıktan beri duran bir M200 var. Hala sapasağlam.
M300 fena değil gibi. Rampage duruş ve malzeme olarak hoşuma gidiyor biraz da. Yanlardan gereksiz geniş değil ve hafif rahat oluyor.

Lenovo Legion M300 ile aynı sensöre sahip. Fakat çok çok çok daha hafif bir fare.

Fiyat olarak fark biraz fazla ama

Dostum beğenmezsen iade hakkın oluyor. Ve şu an bir çok ürün var bu fiyatlara. Girip dolap uygulamasından bakmalısın bence. :) Teşekkür ederim ayrıca.

Yanlış bilgi vermemeyim, eğer ürün çalışmıyorsa ve verdiği bilgiler doğru değilse iade talep edebiliyorsun.
2. el diyosan iade konusunu bilmiyodum.

Yeni konular

Geri
Yukarı