600 liraya fare önerisi

Rival 3 kullanıyorum öneririm. FPS oyunlarında sıkıntı falan yaşamıyorum. Bence ön yargı ile yaklaşmak mantikli değil. Sonuçta Turbox gibi bir marka değil.

Kankacığım kötü diyen olmadı ama alınmamalı bu bütçede.

Yani plastik kablosunumu diyeyim, skatezlerini mi diyeyim, istenilen fiyata göre düşük sensörü olmasını mı diyeyim yoksa istenilen fiyata göre alınmayacak bir ürün olmasını mı diyeyim.

Hay mouse fingertip claw karışık tutmama rağmen elime oturmuyor rahatsız hissettiriyor.

400-450₺ bütçelilerde abanın doldurun da burada yapmayın bari.

Yani 300 lirayken bile almazdım onun yerine.
Bunu alırdım.
Bu ağır bir fare hocam. Bazı kişilerde ağır olması sorun çıkarabilir onun haricinde 400 TL fare önerisi konularında öneririz zaten ama 600 liraya değecek bir fare olduğunu düşünmüyorum.

Bu ağır bir fare hocam. Bazı kişilerde ağır olması sorun çıkarabilir onun haricinde 400 TL fare önerisi konularında öneririz zaten ama 600 liraya değecek bir fare olduğunu düşünmüyorum.

Ben aldım bu arada ağırlık çıkarabiliyorsun altina 5 tane demir koymuşlar düşüyor ağırlığı.

Bunu alsam büyük ihtimalle garantiyi umursamadan kesip biçerim. 148gram bir ağırlığı var maaşallah düşman başına diyeyim.

90 grama kadar düşüyor demirleri çıkarırsanız.

Ben aldım bu arada ağırlık çıkarabiliyorsun altina 5 tane demir koymuşlar düşüyor ağırlığı.

90 grama kadar düşüyor demirleri çıkarırsanız.

Sitesinde 148 gram ağırlığında diyor.

5 gram olarak 5 ağırlık varmış 25gram e çıkarttığımızda 123gram ediyor. Nasıl 90gr iniyor anlamadım.

Site mi yanlış farklı modele mi bakıyorum.

Sitesinde 148 gram ağırlığında diyor.

5 gram olarak 5 ağırlık varmış 25gram e çıkarttığımızda 123gram ediyor. Nasıl 90gr iniyor anlamadım.

Site mi yanlış farklı modele mi bakıyorum.

Sanırım bir videoda izlemiştim 90 grama kadar düşüyor diyordu birisi ondan söylemiştim şu an elimde gayet hafif ağırlıkları çıkartınca.

Sanırım bir videoda izlemiştim 90 grama kadar düşüyor diyordu birisi ondan söylemiştim şu an elimde gayet hafif ağırlıkları çıkartınca.

Bence videodaki kişi biraz karıştırmış.

Ben derim bir terazide ölçebilirseniz ölçün bizi de bilgilendirin eğer ki 90 grama kadar düşüyorsa gerçekten süper.

Yeni konular

Geri
Yukarı