250 USD bıçak önerisi

Şuan hesabımda hocam buf163 neresi bilmiyorum yabancı olarak dmarket biliyorum sadece.

Talon Allaha emanet huntmanlarda uygun 150 usd bandında renksizi
Tamamdır. BUFF163 bakiyesi satan hocalarımızdan birisi ile temas kurun. @tarkkb hocamın tanıdığı birçok isim var. Kendisi ile konuşmanızı öneririm.
Onun dışında Egecan Kırtaş/Yağız Dinçel/Elseen/Leviacaster ve CS Kaplanı Renat'ın discordlarında birçok güvenilir hocamızla konuşup en uygun satan kişiden alım yapmanızı öneririm.
250 USD ile alabileceğiniz Talon boreal forest var. Paracordun her tür skini var.

Tamamdır. BUFF163 bakiyesi satan hocalarımızdan birisi ile temas kurun. @tarkkb hocamın tanıdığı birçok isim var. Kendisi ile konuşmanızı öneririm.
Onun dışında Egecan Kırtaş/Yağız Dinçel/Elseen/Leviacaster ve CS Kaplanı Renat'ın discordlarında birçok güvenilir hocamızla konuşup en uygun satan kişiden alım yapmanızı öneririm.
250 USD ile alabileceğiniz Talon boreal forest var. Paracordun her tür skini var.
Çekiş animasyonundan dolayı gud knife ya da hutmans alsam diyorum hocam çekerken dönüyorya?
Bir de bahsettiğin kişileri tanımıyorum ben parayımı onlara atıyorum kendim yükleyemiyor muyum?

Çekiş animasyonundan dolayı gud knife ya da hutmans alsam diyorum hocam çekerken dönüyorya?
Bir de bahsettiğin kişileri tanımıyorum ben parayımı onlara atıyorum kendim yükleyemiyor muyum?
BUFF163'te çinli olmadığınız zaman kendiniz nakit yüklemesi maalesef yapamazsınız. Sadece elinizdeki skinleri satarak bakiye elde edebilirsiniz.
Rehber: BUFF163 Kullanımı burada tarık hocam çok güzel bir rehber hazırlamıştı, göz atabilirsiniz.
Bu arada güvenilir belli başlı kişiler var. Eğer güven sorunu yaşarsanız sunucu sahiplerinin aracılığını kullanarak buff bakiyesi alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı