Elektronik 2K ViewSonic monitor 3.699TL

Peki izlenimlerinizi paylaşır misiniz? Çok kararsızım. Hangi ekran kartı ile kullaniyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam indirimi de sayarsak sizce iyi fırsat mı? 3k üstüne çıkasım yoktu ama bilemedim
Peki izlenimlerinizi paylaşır misiniz? Çok kararsızım. Hangi ekran kartı ile kullaniyorsunuz?
Bilemiyorum hocam iyi fırsat mı asus, lg gibi markalardan monitör almak daha iyi olur ve youtubede monitörün tepkime süresine kötü diyorlar ama şuan oyunda deneyemedim hala kasa topluyorum. Bu fiyat bandında ips 144hz 2k monitör yok. Laptopumdan içinden çıkan hdmi kablosu ile 60hz görüntü alabiliyorum, günlük kullanımda henüz bir problem yaşamadım bir kere bazı renkler yeşil olmuştu hdmi kablosunu çıkartıp taktım düzeldi, sanırım temassızlıktan dolayı oldu. Görüntü direk işlemciden geliyor ekran kartı ile kullanamadım daha.

Ya yıllardır laptop ekranında ben bir kere bile bu teknolojilere ihtiyaç duymadım, dikkatli bı göz mü istiyor acaba farketmek için?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı