Elektronik 2K ViewSonic monitor 3.699TL

Arkadaşlar monitör şimdi geldi. 3 tane ölü piksel çıktı. Amazon müşteri hizmetleri ile konuştum. Değişim olamayacağını fakat iade yapabileceklerini söylediler. Sizce ne yapmalıyım ?
Çok fazla belli olmuyorsa ve gözüne takılmıyorsa kullanmaya devam et eğer uyguna aldıysan. İade de bir yöntem tabii. Sana kalmış. Ayıplı bir ürün her ne kadar indirimli de olsa.

Arkadaşlar monitör şimdi geldi. 3 tane ölü piksel çıktı. Amazon müşteri hizmetleri ile konuştum. Değişim olamayacağını fakat iade yapabileceklerini söylediler. Sizce ne yapmalıyım ?
Çünkü indirim bitti. İade alacaklar mecbur. Ben olsam iade ederdim çünkü ölü piksellerin artma olasılığı var. Riske etmezdim o kadar parayı. 800-1000 TL daha koyup daha iyi model almak daha mantıklı.

@BLuXsee
Kardeşim izledim bir kaç video, adamlar yaptığı testlerde bizim bu monitör hep en aşağıda ama şöyle bir durum var ortalardan bir modele baktım 7600TL falandı. Yani fiyatına göre kaçırılmayacak bir monitördü.

@BLuXsee
Kardeşim izledim bir kaç video, adamlar yaptığı testlerde bizim bu monitör hep en aşağıda ama şöyle bir durum var ortalardan bir modele baktım 7600TL falandı. Yani fiyatına göre kaçırılmayacak bir monitördü.
Aslında memnundum ben ama ölü piksel çıktığı için mecburen iade edeceğim yarın.

Yeni konular

Geri
Yukarı