3000-3500₺ arası ikinci el fotoğraf makinesi önerisi

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Belirttiğim fiyatta başlangıç için fotoğraf makinesi arıyorum. İlk fotoğraf makinem olacak ama elimdeki telefonlar ile 1-2 seneye yakındır dış çekim insan çekimi vs yapıyorum. Aşağıya neden fotoğraf makinesi istediğime dair bir örnek bırakıyorum. Shutterstock üzerinden satış yapmak istiyorum veya şehrimde sosyal medyaya fotoğraf atan insanlara ulaşıp ücrete tabii çekim yapmayı istiyorum. Ama bu telefon ile olacak gibi değil. Çünkü bilirsiniz ki telefon yetersiz kalıyor. Elimde Redmi Note 11 Pro var. 108MP bir kameraya sahip. Fakat elime para geçtikçe elimdeki aleti de yükseltmeyi düşünüyorum. Bu belirttiğim fiyat civarlarında bir fotoğraf makinesi ile başlayıp üstüne para koya koya yükseltmeyi planlıyorum. Sizlerden istediğim belirttiğim fiyatta 2. el kullanımda başımı ağrıtmayacak fotoğraf makinesi önerisi. Şimdiden teşekkürler. (örnek koyduğum fotoğrafı Shutterstock sitesine bununla beraber 5-6 fotoğraf daha olacak şekilde yükledim fakat ya düşük detay ya da bazı hatalardan dolayı hep reddedildi. Oysaki gayet hoş güzel bir fotoğraftı.) (fotoğraf araba ile giderken camdan çekildi bu arada)

Dosya Ekleri

• IMG_20221002_165157.jpg
    IMG_20221002_165157.jpg
    300,4 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı