3000 TL takım elbise önerisi

Drongo

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci
AMD Ryzen 3 3100 3.6GHz (Turbo 3.9GHz) 4 Core 8 Threads 16MB Cache AM4
Anakart
Gigabyte B450M-S2H Socket AM4, DDR4 3200(O.C.), M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DVI, m-ATX
RAM
2xAdata DDR4 8GB 3200MHz XPG GAMMIX D30
Ekran Kartı
Galax GeForce GTX1650 Super EX (1-Click) OC 4GB 128Bit GDDR6 GTX 1650 Super
SSD
WD Green 240GB 545-465MB/s
HDD
WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb 3,5"
Yakın zamanda kayınbiraderimin düğünü var. Siyah bir takım elbise almak istiyorum ama bu konuda pek bilgim yok. İnternetten almayı düşündüm ama güvenemedim de. Mağazalarda da hemen birileri yanıma gelince rahatsız oluyorum. Neyse benim bütçem 3000 TL en fazla. Benim için ne önerebilirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takım elbise konusunda Beymen markasını öneririm. Beymen Collection ve Beymen Club iyidir.

Beymen Collection biraz pahalı ancak Beymen Club biraz daha sportif, gençlere yönelik ve daha uygun fiyatlı.

Altınyıldız Classic, Sarar gibi markalara bakmayın. Onların kumaşları genelde polyester oluyor.

Beymen ürünleri ise gerçek yünden yapılıyor. İnce yün. Hem kaliteli hem de kesimi güzel oluyor.

Ancak Beymen Club'ın indirimde olanları bütçenize uyuyor.

Örnekler:

Yakın zamanda kayınbiraderimin düğünü var. Siyah bir takım elbise almak istiyorum ama bu konuda pek bilgim yok. İnternetten almayı düşündüm ama güvenemedim de. Mağazalarda da hemen birileri yanıma gelince rahatsız oluyorum. Neyse benim bütçem 3000 TL en fazla. Benim için ne önerebilirsiniz?
Takım elbise olayı biraz farklı işliyor. Birileri yanınıza gelmezse işin içinden çıkmanız çok zor. İçeriye girdiğinizde bütçenizi ve tarzınızı söyleyin ona göre yardımcı olurlar size.

Takım elbisenin kesinlikle orada denenip alınması gerektiğini düşünüyorum üzerine tam oturması gerekiyor bu tarz kıyafetlerin yoksa maymun gibi ortada kalıyorsun.
Korktuğum da tam olarak bu. Mecbur almadan önce deneyeceğim.

Hatemoğlu'ndan 2500 TL'ye satın alabilirsin. Çalışanlar sana yardım etmek için var. Terzi işlemleri her mağaza da anında yapılıyor. Üründe sıkıntı olmaz.
Yarın bi dolaşayım ben öyleyse. Hatta şimdi internet fiyatlarına bakayım bi fikir oluşur en azından.

Takım elbise konusunda Beymen markasını öneririm. Beymen Collection ve Beymen Club iyidir.

Beymen Collection biraz pahalı ancak Beymen Club biraz daha sportif, gençlere yönelik ve daha uygun fiyatlı.

Altınyıldız Classic, Sarar gibi markalara bakmayın. Onların kumaşları genelde polyester oluyor.

Beymen ürünleri ise gerçek yünden yapılıyor. İnce yün. Hem kaliteli hem de kesimi güzel oluyor.

Ancak Beymen Club'ın indirimde olanları bütçenize uyuyor.

Örnekler:

Altınyıldız düşünüyordum ben de. Tavsiyenizi dikkate alacağım.

Takım elbise olayı biraz farklı işliyor. Birileri yanınıza gelmezse işin içinden çıkmanız çok zor. İçeriye girdiğinizde bütçenizi ve tarzınızı söyleyin ona göre yardımcı olurlar size.
Alışveriş mevzuları oldum olası kasar beni. Ama dediğinşz gibi başka türlü de bir sonuç elde etmek zor.

Korktuğum da tam olarak bu. Mecbur almadan önce deneyeceğim.

Yarın bi dolaşayım ben öyleyse. Hatta şimdi internet fiyatlarına bakayım bi fikir oluşur en azından.
İnternet fiyatları ve mağaza fiyatları arasında dağlar kadar fark oluyor. Takım elbise bazında. Mağaza içinde daha fazla fiyata sahip oluyor ancak mağaza içinde, internet mağazasında bulunmayan indirimler olabiliyor. Çalışanların size yardımcı olmasına izin verin. Düğme yüksekliği, omuz genişliği, paça genişliği, paça yüksekliği, bel genişliği gibi konularda yardım alın.

İnternet fiyatları ve mağaza fiyatları arasında dağlar kadar fark oluyor. Takım elbise bazında. Mağaza içinde daha fazla fiyata sahip oluyor ancak mağaza içinde, internet mağazasında bulunmayan indirimler olabiliyor. Çalışanların size yardımcı olmasına izin verin. Düğme yüksekliği, omuz genişliği, paça genişliği, paça yüksekliği, bel genişliği gibi konularda yardım alın.

Bence de yardım alsam iyi olacak. Hiç anlamıyorum çünkü böyle şeylerden.

Geri
Yukarı