Uyumlu 3200G hangisi Config dosyası yapılmalı?

AMD işlemcilerde (APU konfigrasyonlarda) Hackintosh desteği yok maalesef.

Şu linkte Vega 8 ile boot edilmiş Config var. Bir dene. Ama sorunsuz bir konfigürasyon bulamayacaksın muhtemelen.

Şu linkte Vega 8 ile boot edilmiş Config var. Bir dene. Ama sorunsuz bir konfigürasyon bulamayacaksın muhtemelen.

RX 570 ile olmaz mı :D

RX 570 ile olmaz mı :D
AMD kartlar ve dahili grafik birimleri uyumsuz. Ayrıca güncel Nvidia kartların da bazıları uyumsuz benim bildiğim. Bir şekilde boot edersin ama grafik hızlandırma gereken işlemleri (attığım konuda arkadaş sanırım kurulum sonrası ekran görüntüsü alırken sorun yaşamış) yürütemezsin. Sistemin uyumlu çalışmaz. Macera arama bence.

AMD kartlar ve dahili grafik birimleri uyumsuz. Ayrıca güncel NVIDIA kartların da bazıları uyumsuz benim bildiğim. Boot edersin ama grafik hızlandırma gereken işlemleri (attığım konuda arkadaş sanırım kurulum sonrası ekran görüntüsü alırken sorun yaşamış) yürütemezsin. Sistemin uyumlu çalışmaz. Macera arama bence.

En son arattığımda uyumlu denmişti.

En son arattığımda uyumlu denmişti.
%100 uyumluluk yok. RX570 ile hiç yok. 3200G ile Vega 8 boot edersin. Ama sorunlar yaşaman çok olası.

Dipnot: (düzeltme)

Burada RX570 içinkextler paylaşılmış. Ama Apple ürünlerinde AMD işlemci / grafik birimi kullanmadığı için bunlar ne kadar stabil / uyumlu bilemiyorum.

%100 uyumluluk yok. RX570 ile hiç yok. 3200G ile Vega 8 boot edersin. Ama sorunlar yaşaman çok olası.

RX 570 ile Ventura'ya kadar bile kurabiliyorsun.
Bir zahmet doğruyu söyleyin....

RX 570 ile Ventura'ya kadar bile kurabiliyorsun.
Bir zahmet doğruyu söyleyin....
Düzeltme mesajı yazıyordum hocam :) Sebebi ile de açıkladım. Uslübünuz hoş değil.

Geri
Yukarı