35.000 TL'ye grafik tasarım için laptop önerisi

Kerem2492

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bununla ilgili çok konu var ama eski olduklarını için ve çoğu şey zamanla geliştiği için konuyu açmak zorunda kaldım.
Üniversitede kullanabileceğim bir şey olsun.
Adobe uygulamalarını sorunsuz çalıştırabilsin.
Bütçe maksimum 35k.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bununla ilgili çok konu var ama eski olduklarını için ve çoğu şey zamanla geliştiği için konuyu açmak zorunda kaldım.
Üniversitede kullanabileceğim bir şey olsun.
Adobe uygulamalarını sorunsuz çalıştırabilsin.
Bütçe maksimum 35k.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Grafik tasarım için laptop önermem. Tablet daha işinize yarayacaktır akıcılık konusunda. Kullanmak istediğiniz uygulamaları belirleyin ve karar verin. Adobe uygulamaları kullanmayacaksanız, Samsung Tab S9 Ultra, Adobe uygulamaları kullanacaksanız (Photoshop, Illustrator) iPad Pro. Ama yok, ben daha komplike uygulamalar kullanacağım diyorsanız tabii ki laptop alın. Tablet kullanıyorum ve gayet memnunum bu arada.

Grafik tasarım için laptop önermem. Tablet daha işinize yarayacaktır akıcılık konusunda. Kullanmak istediğiniz uygulamaları belirleyin ve karar verin. Adobe uygulamaları kullanmayacaksanız, Samsung Tab S9 Ultra, Adobe uygulamaları kullanacaksanız (Photoshop, Illustrator) iPad Pro. Ama yok, ben daha komplike uygulamalar kullanacağım diyorsanız tabii ki laptop alın. Tablet kullanıyorum ve gayet memnunum bu arada.
Konu çizim olsaydı evet. Android tarafında Photo Editor programı haricinde Adobe olsa bile pek faydalı grafik tasarım uygulaması yok.

Grafik tasarım da, ekran kartı gücüne ne kadar ihtiyacın olur bilmiyorum ama ekran renklerinin doğru ve net olmasına ihtiyacın vardır diye düşünüyorum. Asus oled ekranlı cihazlar vardı bu bütçede. Yada huawei Matebook 16s cihazlarinda cok iyi ips ekranları var. 16sler bir de dokunmatik oluyor. Ne kadar ise yarar bilmiyorum stylus vs olmadan ama. Kocaman da bir ekranı var. Cihazın alanı yanılmıyorsam sizinki gibi sektörler olması lazim.

Geri
Yukarı