35.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bu arada ekran kalitesine islemciden bi tik daha onem veriyorum o yuzden LOQ daha cok ilgimi cekti Victus'a gore. Oynadigim oyunlarda da GPU agirligi var o yuzden CPU dusuklugunu hissedecegimi sanmiyorum.

Bence farka değer hocam, panel olarak daha iyi ve işlemci farkı da var. Fazla zora sokuyorsa gerek yok ama.
Anladim, peki son olarak @LittleWarlocc ile sizin Tulpar T5 V23.3 icin de fikrinizi alip isi noktalamak isterim.

Tongfang'ın Utility ile karıştırmıyorsam ekran kartı overboost ayarı bulunuyor Control Center üzerinde. Ekran kartı için gayet güzel ayarları var.

Anladim, peki son olarak @LittleWarlocc ile sizin Tulpar T5 V23.3 icin de fikrinizi alip isi noktalamak isterim.

Macun değişirsen çok sorun olmaz, ekran kartı gücü isteyen oyunlar oynuyorsanız zaten işlemciye 80W kadar bi' yük binmez diye düşünüyorum. Acer Nitro alabilirsen al ama.

Bu arada ekran kalitesine islemciden bir tik daha onem veriyorum o yuzden LOQ daha cok ilgimi cekti Victus'a gore. Oynadigim oyunlarda da GPU agirligi var o yuzden CPU dusuklugunu hissedecegimi sanmiyorum.

Cihazı aldığınız gibi macun değişimi yapmak durumunda kalacaksınız, Tulpar yerine LOQ tercih ederdim ben.

Tongfang'ın Utility ile karıştırmıyorsam ekran kartı overboost ayarı bulunuyor Control Center üzerinde. Ekran kartı için gayet güzel ayarları var.

Macun değişirsen çok sorun olmaz, ekran kartı gücü isteyen oyunlar oynuyorsanız zaten işlemciye 80W kadar bi' yük binmez diye düşünüyorum. Acer Nitro alabilirsen al ama.
Cihazı aldığınız gibi macun değişimi yapmak durumunda kalacaksınız, Tulpar yerine LOQ tercih ederdim ben.
Anladim, peki diyelim macun degistirdik, o senaryoda LOQ mu ustun Tulpar mi? Monster'a karsi inanilmaz onyargisi olan birisiyim bu sebeple isinamiyorum. TR'de hicbir garanti profesyonel islemiyor orasi ayri ama Monster'a ekstra bi' uyuzlugum var.

----
Guncelleme: Lenovo LOQ 12450H RTX 4060 aldim, 31.999 TL'ye dusmustu, direkt çektim. Pazartesi elime ulasacak. RAM eklemesini sonra yapacagim, 1x8 versiyonunu aldim.
@Artoria Pendragon @LittleWarlocc

Son düzenleme:

Geri
Yukarı