35.000 TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
35.000 tl

ilhan_kodak

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam. Bütçem maksimum bu kadar. Maalesef 1 lira dahi ekleyemem üstüne. Laptopta aradadığım kriterler MUX Switch olması. RTX 30 veya 40 serisinden olması önemli değil. En yüksek seviyede FPS'i hangi laptop veriyorsa onu tercih etmeyi düşünüyorum. Uzun süre kullanacağım nasip olursa, yani bir 5 yıl götürürse beni harika olur. Kafamda birkaç model var ama performanslarını vs tam bilmiyorum. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim hepinize.

Şunlar hakkında ne düşünüyorsunuz performans olarak daha iyi midir veya kötü müdür? Isınma değerleri nedir acaba çok fark var mıdır? Cevaplayabilirseniz teşekkür ederim.

Son attıklarıma normalde bütçem yetmiyor ama eğer diğer attıklarımdan çok iyilerse onlardan birini de alabilirim.

Şunlar hakkında ne düşünüyorsunuz performans olarak daha iyi midir veya kötü müdür? Isınma değerleri nedir acaba çok fark var mıdır? Cevaplayabilirseniz teşekkür ederim.

Son attıklarıma normalde bütçem yetmiyor ama eğer diğer attıklarımdan çok iyilerse onlardan birini de alabilirim.

Bütçeniz ilk attığınız 3070 Ti Nitro 5'e kadar çıkıyorsa bu daha iyi olur;

2. attığınız 3080 Nitro 5 hem eski kasa, işlemcisi pek iyi sayılmaz. TDP değeri pek yüksek değildi diye hatırlıyorum, MUX özelliği yok. Yani alınacak tarafı yok modelin.

3. attığınız Tulpar limitsiz cihaz ama işlemcisi çok geride. Limitsiz de olsa performans anlamında geçebileceğini sanmıyorum Victus'u. (tercih edilse bile içinde ki termal macunu değiştirmeniz gerekli olur. Pump out yapma ihtimali çok yüksek MX-4'ün.)

4. attığınız LOQ hakkında net bilgim yok. Yorum yapamıyorum.

Son attığınız cihazı da bütçeniz 35k olduğu için atmamıştım ama ona kadar çıkarsanız daha iyi olur. 40K'ya çıkarsanız Nitro 16 iyi olur. 35k yı biraz esnetirseniz de son attığınız Nitro 5 iyi olacaktır.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı