36 bin TL laptop önerisi

optimistby

Kilopat
Daha fazla  
Herkese selam, günlük işlerimi görmesi için, bazen video render'lama, arada bir oyun da oynamalık laptop almak istiyorum: DotA, Fortnite, Apex gibi. Biraz araştırma yaptım Monster'in laptopları fiyat olarak makul geldi fakat malzeme kalitesi nasıldır fikrim yok. Tercihen 17.3" 4060'lı ve 12650 ya da 12450'li bir laptop bakıyorum, bilgi ve tecrübeleriniz dahilinde bana marka ve model seçiminde yardımcı olursanız çok memnun olurum. İlgilenip yorum yazan herkese şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, günlük işlerimi görmesi için, bazen video render'lama, arada bir oyun da oynamalık laptop almak istiyorum: DotA, Fortnite, Apex gibi. Biraz araştırma yaptım Monster'in laptopları fiyat olarak makul geldi fakat malzeme kalitesi nasıldır fikrim yok. Tercihen 17.3" 4060'lı ve 12650 ya da 12450'li bir laptop bakıyorum, bilgi ve tecrübeleriniz dahilinde bana marka ve model seçiminde yardımcı olursanız çok memnun olurum. İlgilenip yorum yazan herkese şimdiden çok teşekkürler.

@Mahircayan komik olan ne? Söyle birlikte gülelim. Bilmediğiniz cihaz hakkında atıp tutmak çok normal, nedense cihaz "Monster" olduğu için iyi de olsa kötü de olsa her türlü gömen bir kitle var.

Nedenmiş O, söylesene bakayım :)

Hocam ne bu hesap sormalar? Adam alınamaz o fiyata demiş ki haklı çünkü Monster yani daha fazla sorgulamaya gerek bile yok 😂 piyasadaki en kötü ürünler Monster'da ucuz diye atlıyor insanlar 1 sene sonra uçak kalkıyor laptoptan, mavi ekran verdi diye konular açılmaya başlıyor.

Monster'ın sahibi bile böyle tavır alıp hesap sormuyordur bu arada.

Öncelikle herkese yorumlarından dolayı teşekkürler, monstera karşı inanılmaz bir önyargı var neden bilmiyorum hoş olmayan beğenmediğiniz yönlerini yazarsanız en azından biz alacak arkadaşlara da faydası olur, monster tarafında 32gb ram 4060 ve i7 12650 ve 1tb ssd fiyatına msi gigabyte gibi markalar mesela 16gb ram ve 12500 işlemci veriyor, benim bu noktada merak ettiğim malzeme kalitesi mi çok etkili yoksa panel farkı mı ?

Yorumunuz için teşekkürler ryzen tarafında bir işlemci hiç istemiyorum, bu fiyata çıkmaya değer ürün derken önemli olan noktaları nelerdir acaba ?

Geri
Yukarı