4000 TL'ye kadar kafaüstü kulaklık tavsiyesi

ah4tmx

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bana şöyle sağlam ve kaliteli bir şey lazım. Önemli olan benim için en başta ses kalitesi dayanıklılığı ve konforu. Telefonda müzik içinde kullanacağım, bilgisayardada oyun ve müzik için kullanacağım. 7.1 de olsun, mikrofonu hiç önemli değil. Benim için hem kablolu hem kablosuz olsa iyi olur, suya dayanıklı model var mı bilmiyorum ama olsa iyi olur.

Arkadaşlar merhaba, bana şöyle sağlam ve kaliteli bir şey lazım. Önemli olan benim için en başta ses kalitesi dayanıklılığı ve konforu. Telefonda müzik içinde kullanacağım, bilgisayardada oyun ve müzik için kullanacağım. 7.1 de olsun, mikrofonu hiç önemli değil. Benim için hem kablolu hem kablosuz olsa iyi olur, suya dayanıklı model var mı bilmiyorum ama olsa iyi olur.

7.1 yok ama müzik ve film izlemek için çok iyi kulaklık.

İki kulaklık da iyidir ama çok farklı amaçlar için üretilmiştir. 990 Pro arkası açık bir modeldir. Yani daha çok enstrümantal ses için üretilmiş ve referans yani frekansların 0 noktasında bulunduğu tam olarak doğru sesi verebilmek için üretilmiş bir modeldir ve kesinlikle yanında bir amfi/dac gerektirir, sürülmesi zordur, telefonda kullanamazsınız. Razer ise oyun için üretildiğinden düşük frekansları da duyabilmeniz için seste oynama yapar ve müzik için iyi bir performans veremez. Hem Bluetooth hem kablolu, hem telefonda hem de bilgisayarda kullanılabilecek bu bütçe için en ideal kulaklık Sony WH-1000MX4 modelini önerebilirim ama 0'ı 5000 TL dolaylarında olduğundan ikinci ellerine bakabilirsiniz. Yok ben 0 istiyorum diyorsan https://www.hepsiburada.com/sennhei...kulaklik-p-HBV00000ZSKMK?magaza=Umut İnternet bunu önerebilirim.

İki kulaklık da iyidir ama çok farklı amaçlar için üretilmiştir. 990 Pro arkası açık bir modeldir. Yani daha çok enstrümantal ses için üretilmiş ve referans yani frekansların 0 noktasında bulunduğu tam olarak doğru sesi verebilmek için üretilmiş bir modeldir ve kesinlikle yanında bir amfi/dac gerektirir, sürülmesi zordur, telefonda kullanamazsınız. Razer ise oyun için üretildiğinden düşük frekansları da duyabilmeniz için seste oynama yapar ve müzik için iyi bir performans veremez. Hem Bluetooth hem kablolu, hem telefonda hem de bilgisayarda kullanılabilecek bu bütçe için en ideal kulaklık Sony WH-1000MX4 modelini önerebilirim ama 0'ı 5000 TL dolaylarında olduğundan ikinci ellerine bakabilirsiniz. Yok ben 0 istiyorum diyorsan https://www.hepsiburada.com/sennheiser-hd-458bt-anc-kulak-ustu-bluetooth-kulaklik-p-HBV00000ZSKMK?magaza=Umut İnternet bunu önerebilirim.

Müzik için aslında mükemmel olmasa bile kaliteli iyi ses verse yeter oyun içinde kullanacağım Sennheiser modeli nasıl Sony çok güzel duruyor ama çok pahalıya kaçıyor artık o

Müzik için aslında mükemmel olmasa bile kaliteli iyi ses verse yeter oyun içinde kullanacağım Sennheiser modeli nasıl Sony çok güzel duruyor ama çok pahalıya kaçıyor artık o

Sennheiser hem film, oyun için hem de müzik için idealdir. Aynı zamanda aktif gürültü engelleme özelliği olduğu için özellikle dışarıda iken çok rahat ettirir. Hemen hemen benzer özelliklerde Anker Soundcore Life Q30 modelini de önerebilirim. Karşılaştırma yapıp kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Onun inceleme videosunu da şöyle bırakayım Anker Soundcore Q30

Edit: Q30 modeli değil Q35 modelini önerecektim. Hata yapmışım orada.
Edit 2: Sennheiser inceleme videosu Sennheiser

Son düzenleme:
Sennheiser hem film, oyun için hem de müzik için idealdir. Aynı zamanda aktif gürültü engelleme özelliği olduğu için özellikle dışarıda iken çok rahat ettirir. Hemen hemen benzer özelliklerde Anker Soundcore Life Q30 modelini de önerebilirim. Karşılaştırma yapıp kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Onun inceleme videosunu da şöyle bırakayım Anker Soundcore Q30

Edit: Q30 modeli değil Q35 modelini önerecektim. Hata yapmışım orada.
Edit 2: Sennheiser inceleme videosu Sennheiser

İnsanın kafası karışıyor araştırdıkça şu an kararsızım wh 1000XM4 aşırı pahalı ama en iyisi o gibi sanırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı